Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 487 komentarzy

Wieści z Księżyca

Jan Twardowski - Komentowanie wydarzeń bieżących nie tylko z Księżyca

O tym jak Dorian PiS zatopił

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...bo siłom natury PiS się nie postawi.

    Głównym elementem pisowskiej propagandy wyborczej była bardzo głośno zapowiadana wizyta w Polsce prezydenta USA, Donalda Trumpa, który wraz z naszymi notablami i kilkoma jeszcze szumowinami zza granicy miał uczestniczyć w obchodach kolejnej rocznicy wybuchu II WŚ.
O rety, ileż to sobie pisowe pastuchy obiecywały przy okazji tego wiekopomnego wydarzenia. Pan Trump miał ogłosić przełomowe dla historii świata decyzje, a być może, że nawet zniesienie wiz dla mieszkańców bantustanu znad Vistuli.
Niestety, ale cały misterny plan poszedł w PiSdu, gdyż na drodze do sukcesu prezesa & co stanął Dorian, z którym PiS sobie nie poradzi, ale poradzi sobie pan Donald Trump, który na florydzkim przylądku, na tym samym zresztą, z którego startują amerykańskie rakiety kosmiczne napędzane rosyjskimi silnikami, stanie dzielnie z tarczą, jak na kapitana Amerykę przystało i obroni swoich ziomków przed antypisowskim Dorianem.
Pewną analogią dla Doriana jest Eiafjel, który spowodował, że możni tego świata nie zdołali przybyć na pogrzeb Marii i Lecha Kaczyńskich i tylko samolot pana Miedwiediewa zdołał pokonać złowrogi pył wulkaniczny, który to mial sparaliżować całą Europę.
Ówczesny prezydent USA, pan Barack Obama, musiał odreagować w dniu pochówku polskiej pary prezydenckiej, oddając się grze w golfa i aż strach pomyśleć, co by się stało z panem Obamą, gdyby nie ta cudowna terapia.
   Nie sposób nie dostrzec przy dorianowej zawierusze pewnej zasady, a mianowicie faktu, że Polacy jako jedyna nacja, upodobali sobie obchody wszelkich możliwych klęsk i pogromów jakich doznali w swojej historii.
Każdego roku w dniu 9 maja na Placu Czerwonym w Moskwie odbywa się uroczysta defilada, upamiętniająca zwycięstwo Armii Czerwonej nad faszyzmem i dzień ten jest wielkim świętem dla każdego Rosjanina, ale Rosjanie obchodzą dzień zwycięstwa, a my świętujemy każdą klęskę i bierze się to nie tylko z tego, że tych zwycięstw jak na lekarstwo w naszym przypadku, ale także z tego, iż upodobaliśmy sobie samobiczowanie się martyrologicznym batem.
Oprócz pana Mike'a Pence'a, któremu w udziale nie przypadła obrona USA przed Dorianem i który odwiedzi nasz kraj w zastępstwie prezydenta Trumpa, przybędzie do nas również pani Merkel, co ja osobiście odbieram jako ironię i zastanawiam się dlaczego pan Duda nie zaprosił swojego rosyjskiego odpowiednika, pana Putina na dzień 17 września? W kontekście wizyty pani kanclerz, wizyta prezydenta Federacji Rosyjskiej byłaby jak najbardziej uzasadniona.
   Czy przypadkiem jest obecność na wiadomych obchodach pani Angeli Merkel zamiast amerykańskiego prezydenta? Niwątpliwie PiS straci bardzo na wizerunku po roszadzie, której dokonał Dorian i kto wie, czy Dorian nie zasłuży sobie na przydomek - "wajchowy".
Siła Holokaust Industry jest ogromna i jeżeli Kaczyński obiecując sobie, że będąc strażnikiem realizacji spłaty żydowskich roszczeń, zagwarantuje on PiSowi wladzę na kolejne kilka dekad, to może się on srogo zawieść, bowiem niezależnie od tego, kto będzie w Polsce u władzy, to i tak owe roszczenia zostaną zaspokojone i o zgrozo, niewielu zdaje sobie sprawę z tego, czym w istocie będzie dla Polski przejęcie przez Żydów polskich aktywów szacowanych dzisiaj już na 360 miliardów dolarów.
   Dzisiaj to Chiny stanowią największe zagrożenie dla amerykańskiej hegemonii i uwzględniajac jeszcze kwestię irańską, łatwo stwierdzimy, że USA nie stać jest dzisiaj na wojowanie z Rosją i to chyba pan Pence wyraził opinię, że Stanom Zjednoczonym zależy na przyjaznych stosunkach Polski z Rosją, których osiągnięcie dzięki polityce zagranicznej uprawianej prze PiS, jest po prostu niemożliwe.
   Należy się obawiać, że Polska w tej chwili przypomina zająca, którym podtarł się niedźwiedź, a wizyta pani Merkel nie wieści nic dobrego, bo niczym dobrym będzie realizacja projektu Lizbona - Władywostok podczas gdy Polska będzie Ziemią Obiecaną, ale nie dla Polaków, niestety.

 

KOMENTARZE

 • Świetny tekst!
  Już tu pisałem, że Tramp ma wiatry i nie przyleci, teraz tylko trzeba czekać, aż Targalski i Sakiewicz wymyślą, że Ruskie mają aparaturę do zmian klimatycznych i za Dorianem stoi ...no, wiadomo. Natomiast Kanclerzyna szybko wykorzystała sytuację i swoją obecnością przekaże naszym koniokradom kochanym, że z Polski to my tak łatwo nie zrezygnujemy.
 • W sprawie żydowskich roszczeń wypowiedział się w roku 2008 w Knesecie Aleksander Kwaśniewski
  „Zgodnie, czy niezgodnie z polskim prawem – racja musi być po stronie Żydów”
 • @zbig71 11:12:16
  Sakiewicz i Targalski są na usługach nie tylko prezesa. Jestem skłonny podejrzewac, ze narracja tych przygłupów w stosunku do FR stopniowo zacznie się zmieniać, tak samo jak i narracja PiSu także. Polskę skonfliktowano ze wszystkimi i chyba Trump zdał sobie z tego sprawę z tego, uznając, że nie należy wpieprzać się między wódkę, a zakąskę, tym bardziej, że zakąska jest koszerna.

  Pozdrawiam!
 • @Drab61 13:08:09
  Podobnie L. Kaczyński twierdzil, iż niezależnie od tego, kto rządzi w Polsce, interesy Żydów nie będą zagrożone.
  My tylko możemy biernie się przyglądać realizacji projektu Polin.

  Pzdr
 • @Jan Twardowski 13:30:03
  "My tylko możemy biernie się przyglądać realizacji projektu Polin."
  Wielu jest takich, co w pocie czoła przyczynia się do realizacji tego projektu. Kaczelnik zadowolony: kupą rażniej i odpowiedzialność się rozmywa. Chcieliście, to macie.
 • @Jan Twardowski 13:18:39
  Jutro zobaczymy, jakie Pence przywiezie rozkazy.
 • @zbig71 11:12:16
  PS

  https://m.youtube.com/watch?v=rjfUm6mbBv4

  Po tym stwierdzą, że ich stosunek do Rosji, to był tylko genialny kamuflaż, który dyktowała chwila.
 • @wercia 13:41:06
  Żeby wiedzieć, w jakiej sytuacji znajduje się państwo polskie, należy sobie najpierw uświadomić, czym byla Magdalenka.
  Chyba tylko Michnik nie został prezydentem, albo premierem z tamtejszej ferajny. Polacy muszą sobie zdać sprawę z faktu, że niezależnie od tego na kogo oddadzą swój głos w wyborach, to i tak będzie rządzić Magdalenka, czyli żydowski, a w najlepszym wypadku, pro żydowski pomiot.
  Dużo się mówiło niegdyś o dekomunizacji w Polsce, ale skończyło sie tylko na mówieniu. Aby cokolwiek się zmieniło w naszym kraju, należy czekać, aż solidarnościowe pokolenie zdechnie i wytworzą się w Polsce elity nie skażone eseldowskim, peowskim, czy pisowskim duchem komunizmu, czy neomarksizmu, jak kto woli.
  Gdyby nawet zdarzyło się tak, że w najbliższych wyborach wygrałaby Konfederacja, to zarówno sama ta formacja, jak i społeczeństwo polskie, nie są gotowe na coś takiego.
  Społeczeństwo zainfekowane wirusem socjalizmu w postaci 500+ i innych jeszcze plusów ujemnych (Bolek wiedział, co mówi), nie wyzbędzie się finansowych korzyści na rzecz niezbędnych reform, które musiałyby być przeprowadzone w Polsce w celu odzyskania przez kraj suwerenności, a te reformy nakazywałyby rezygnację z uslug takich instytucji jak GP Morgan, na które skazał państwo pan Morawiecki. W Polakach skutecznie zabito poczucie tożsamości, wbijając im do łbów brednie o demokracji , a tym samym o tolerancji i pluralizmie.
  Dopiero gdy wyzdycha magdalenkowa swołocz, Polska pomału zacznie się odradzać, ale megdalenkowcy zdołali juz niestety wykształcić swoje i młodsze kadry, dlatego przebudzenie nie nastąpibtak rychło.
  Historia mowi nam w jednoznaczny sposób, że Polska odradza się jak Feniks tylko po totalnych klęskach, takich jak rozbiory, czy II WŚ, zatem potrzebny jest i ten dokonujący się rozbiór, będący pokłosiem ustawy 447, aby Polacy zrozumieli w jakiej rzeczywistości żyją.
 • rocznica tragedii traci na znaczeniu
  Nie to że jestem za PiS bo nie jestem ale żaden "huragan" PiS nie zatopił. To są pobożne życzenia "bez jajecznej" opozycji. PiS dzięki 500+ przylepił się do wygranej jak mucha do lepu. Gadanie że przez Trumpa PiS dostał po żebrach jest śmieszne. Szczerze mówiąc mam odczucie że to Polacy ogólnie poczuli niesmak i zakłopotanie aniżeli PiS. Wychodzi na to że całą tą uroczystość o kant dupy potłuc. Nawet Prezydent warszawy nie chce celebrować. Czyżby Polakom znudziły się historyczne daty i zaczęli wszystko włączając Polskę olewać?
 • @Stara Baba 16:24:30
  Gdyby to wyborcy decydowali o tym, kto będzie rządzić w Polsce, to zgodziłbym się z Tobą, ale jest, jak jest.
  Tytuł dotyczy propagandy wyborczej PiSdzielców, a jeżeli coś by miało zatopić PiS, to będzie to prędzej afera z farmą trolli w resorcie sprawiedliwości, bo jak wieść niesie, to służby wkroczyły to przybytku Ziobry i tylko media nie wspominają o tym, czyje służby, bo polskie wszak nie istnieją.
  PiSdzielce liczyły na większość konstytucyjną w sejmie, a w kontekście afery z trollami, to mogą o tym zapomnieć, a do tego cegiełkę dołożył Dorian i jeżeli swoją obecność natychmiast po zmianie planów Trumpa zapowiada Merkel, to coś może być na rzeczy.
  W przypadku kiedy PiSdzielce nie uzyskają większości konstytucyjnej, to wyborcza matematyka może być dla nich koszmarem, gdyż istnieje możliwość, że to nie PiS będzie tworzyć nowy rząd, ale to wszystko, to i tak jest jeden...luj.

  Pzdr
 • 5*
  Komentarz wręcz zbędny
 • @kula Lis 68 18:09:33
  Opcja jest jedna; Magdalenka, czyli żydostwo, bo to oni są gwarantem spłaty żydowskich roszczeń.
  Ja to może nie będę wyl, bo na Księżycu nie ma kont bankowych, z których będą ściągane należności roszczeniowe, ale ty zawyjesz, jeżeli do ciebie dotrze gdzie żyjesz i na jakie gówno i bydło głosujesz, a teraz wypierdalaj!

  PS
  Mówiąc klasykiem: "PiS PO, jedno gówno".
 • @Jan Twardowski 18:21:56
  "a teraz wypierdalaj!"

  I kolejne 5*

  Ps.
  DEBILI i trolli i tak Pan nie przekona że: "biale jest białe, a czarne jest czarne" - "to oczywista oczywistość"
 • @kula Lis 68 18:09:33
  //Chory psychicznie lewaku, weź młotek i jebnij się w ten swój pusty łeb//

  Zginie od wlasnego echa
  8-))))
  pzdr.
 • @Husky 18:42:05
  Nie dokazuj trollu, nie dokazuj!
 • @Husky 18:42:05
  "Zginie od wlasnego echa"

  Bolesne i przykre wspomnienia ???
  No cóż.... Zdarza się :))
 • @Husky 18:42:05
  Przepraszam, powinno być "...trollu i plagiatorze".
 • Trampek zabrał głos na temat Polskich reparacji wojennych od Helmutów:
  Donald Trump wypowiedział się na temat reparacji wojennych od Niemiec dla Polski za zniszczenia, jakie nasza ojczyzna poniosła w okresie II wojny światowej.

  Przywódca uważa, że: TA SPRAWA GO NIE DOTYCZY !!!
  Prezydent Stanów Zjednoczonych pozostanie w tej kwestii neutralny
 • @Hades 18:53:47
  Tym samym wysłał Angelę do Polski, aby wyperswadowała PiSdzielcom rojenia o kontrybucjach.
 • A Trump spokojnie pyka sobie w GOLFA :))
  "Monitoruję huragan Dorian i otrzymuję częste informacje i aktualizacje. Jest ważne, aby brać pod uwagę zalecenia waszych stanowych i lokalnych urzędników. To ekstremalnie niebezpieczna nawałnica, proszę przygotujcie się i bądźcie bezpieczni!" - napisał Donald Trump kilka godzin po przybyciu do Camp David.

  Jedna z amerykańskich dziennikarek, Elizabeth Landers napisała na Twitterze, że siedem minut po opublikowaniu tego wpisu, Trump miał wylądować na polu golfowym w Sterling.

  Prawdopodobnie prezydent zaczął dzień od wizyty na polu golfowym. "Trump miał być w ten weekend w Polsce. Powiedział, że odwołał podróż by monitorować huragan Dorian. Właśnie odleciał z Camp David na swoje pole golfowe w Wirginii" - napisał na Twitterze Jim Acosta z korespondent CNN z Białego Domu
 • @Hades 18:53:47
  Reparacje wojenne to jest kontrybucja nakładana po wojnie przez zwycięzców na pokonanych ... jak by nie kombinować to Polska do grona zwycięzców nie należy ... no chyba żeby przyjąć że "naród wybrany" który po wojnie wypasł się tak, że jest go 2 x więcej niż przed wojną należy do narodu polskiego, ale patrząc na te kreatury należy w to wątpić.
 • @Hades 19:01:18
  No prosze, pan Duda już klęcznik przygotował, aby nie nie musial na stojaka się dać dymac, tak jak w gabinecie owalnym, a tu taka niespodzianka. Pan Trump woli golfa niż gadanie po próżnicy.
  Swoją drogą to ten golf urasta to rangi prezydenckiej tradycji w USA.
  Ciekawe, czy prezes gra w golfa? O Dudę nie pytam, bo gdyby gral, to pewnie Trump by przyjechał.
 • @Hades 18:53:47
  "Przywódca uważa, że: TA SPRAWA GO NIE DOTYCZY !!!
  Prezydent Stanów Zjednoczonych pozostanie w tej kwestii neutralny"

  Ciekawe, czym się sugerowal, uznając, iż sprawa go dotyczy, gdy podpisywał 447?

  Zawsze się zastanawiam, co spowodowało, iż kwota żydowskich roszczeń urosła nagle z 60 do 360 miliardów dolarów i czy przypadkiem ten księgowy, odpowiedzialny za taki skok na giełdzie w Polin nie jest z PiSu.
 • @Drab61 19:13:57
  Reparacje to kit dla durni, którzy głosują na PiS.
 • @Jan Twardowski 19:14:44
  Prezes lata temu grał w kręgle z... Rabiejem. Tym Rabiejem.
 • @Jan Twardowski 19:36:56
  "Ciekawe, czym się sugerowal, uznając, iż sprawa go dotyczy, gdy podpisywał 447?"

  Dokładnie w tym kontekście widzę to jako ewidentne pokazanie środkowego palca - a nawet gołej doopy
 • @zbig71 19:47:22
  "Prezes lata temu grał w kręgle z... Rabiejem. Tym Rabiejem"

  Może od kręgli tylko zaczęli - a skończyli na INNYCH "kulkach" :))
 • @zbig71 19:46:02
  "Reparacje to kit dla durni, którzy głosują na PiS"

  Dla "nich" nawet reparacje nie są potrzebne aby i tak na PIS głosować - wystarczy polecenie: prezesa, torunia i każdej ambony
 • @Hades 21:23:28
  Nie chodz3 do Kościoła, ale mam nadzieję , że nie z każdej ambony.
 • Autor.
  Tytuł nie jest dobry, bo to są wiadomości z szamba! Takim towarem mają zasyfione mózgi lewaki i liberały, które piszą bzdury i po tekstach widać, że to nie są Polacy, ale banda zdrajców swojej ojczyzny, która opluwa demokratycznie wybrany rząd , bo ryje zostały oderwane od koryt i to bardzo boli!!!PS. Ciekawe, czy za te, szmbowe teksty wam płacą???
 • @Jan Twardowski 17:08:54
  Ty to powinieneś być "ekspertem "w ONZ. bo tam też potrzebują "myślących inaczej"!!!
 • Dorian zmienił kierunek i prawdopodobnie
  ominie Florydę-:)) Prawdopodobnie Trump się tego spodziewał bo zamiast z lochu obserwować przebieg wydarzeń tj swoje posiadłości na Florydzie udał się na pole golfowe.
  A tutaj jak zwykle trafna ocena Grzegorza Brauna: https://www.youtube.com/watch?v=c_2dCG8wdZM&t=8s
 • @zibi 22:57:32
  Gdyby głupota była latająca, byłbyś aniołem.
 • @zibi 23:01:31
  Chcesz bana?
 • @Jan Twardowski 00:24:47
  Zamiast straszyć, zastanów się, czy jesteś jeszcze Polakiem, czy wyznawcą porąbanych "wartości" lewaków i liberałów!!!Pan Opara jest patriotą i pewnie ma codziennie ból głowy, jak czyta te BZDURY!!!
 • @zibi 22:57:32
  WYJ synku WYJ...
 • @zbig71 23:20:21
  Tobie i podobnym "myślących inaczej" już nic nie pomoże, bo macie mózgi zlasowane ideami lewaków i liberałów, które Polacy mają od dawna w dupie!
 • @zibi 08:37:47
  Dam ci szansę, ale jeżeli jeszcze raz będziesz się rozwodzić nad ,,myślącymi inaczej" itp, to nawet już nie zapytam.

  Ten twój demokratycznie wybrany rząd, oddaje Polskę Żydom i zapytam, gdzie była ich demokracja, gdy obalali demokratycznie wybranego prezydenta Ukrainy, Janukowycza.? No gdzie?
  Poza tym to zarowno PiS jak i PO, a i SLD to lewactwo, które dręczy Polskę. Zatem mylisz pojęcia i jedziesz na lewych sankach, tylko wydaje mi się, że nie wiesz o tym, stąd też jeszcze jedna szansa dla ciebie.
 • Trump zachował "twarz" w sprawie roszczeń
  nie pojawiając się w Warszawie bo musiał by zająć w tej sprawie stanowisko, a w tej sytuacji nie musi. Po wyborach okaże się że Polska nie zrobiła nic w sprawie żydoskich roszczeń (co jest jak najbardziej prawdą) - tak też będzie brzmiała konkluzja raportu dla Kongresu USA. W tej sytuacji osoby reprezentujące w USA interesy największego światowego szantażysty i terrorysty zwrócą się do sądu o rozstrzygnięcie sporu. Zapewne znakomity sędzia amerykański ( słyszałem Błaszczaka - w USA wszystko jest najlepsze ) w każdym razie posiadający nieskazitelne pochodzenie "prawnicze" nakaże zapłatę. I kaczelnik nakaże zapłatę bo "z wyrokami sądu się nie dyskutuje" a z wyrokami sądów USA w szczególności. Poza tym z tego co wiem po lasach jeż od dawna kryją się w swoich Abramsach egzekutorzy roszczeń ( w niektórych krajach znani jako krzewiciele demokracji). Zwracam uwagę że pozwoli to zachować twarz nie tylko Trupowi chociaż w przypadku drugiej strony tej transakcji raczej chodzi o dziób.
  Technicznie też z realizacją tak dużej transakcji nie będzie problemu bo tak się szczęśliwie złożyło że miłościwie nam przewodzący premier sprowadził odpowiednio duży bank w ramach jednej z pierwszych decyzji po objęciu stolca czym wykazał się nadzwyczajnymi zdolnościami przewidywania przyszłości, niczym mityczna Kasandra.
 • @zibi 08:39:29
  Jednak jesteś aniołem.
 • @Jan Twardowski 08:59:06
  W tamtym czasie byli na Majdanie. Pamiętam, jak Kaczelnik wydawał z siebie kabotyńskie okrzyki typu ,, sława Ukrainie,, a Kukiz to chyba nawet śpiewał. Gosiewska popijała z Azowem wódeczkę, a o mordach w Odessie można było przeczytać tylko w internecie. Kto mówił, że Janukowycz jest legalnie wybranym prezydentem z miejsca stawał się Ruskim agentem.
 • @Drab61 10:18:53
  Dokładnie, pomyśleli zawczasu o wszystkim. Nawet Bank załatwili. Widać, mieli dobrego instruktora.
 • @Jan Twardowski 08:59:06
  Dzięki za szansę, ale porównywanie PIS z PO i SLD dowodzi, że w/g ciebie Polacy to są debile, którzy nie widzą różnic między tymi trzema partiami!!!
  Twoje teksty są takie, jak byś przyjechał do Polski np. rok temu i nic nie wiedział o historii poltyki na waszym kraju.Ja urodziłem się 10.08.1944 r i cudem matka uratowała siebie i mnie od śmierci w szpitalu na Lindleya!!!Dlatego mam moralne prawo dawać odpór głąbom, którzy nie mają pojęcia o polityce i jak to mawiał baca w Zakopcu, mieszają gówno z gliną ,myśląc, że wyjdzie im milicjant.PIS Przez 4 lata zmienił Polskę w znaczący sposób i przytoczę pytanie funkcjonariuszki Stacji WSI 24 , skierowane do Premiera RP: jak się robi zrównoważony budżet państwa?Odpowiedż:" wystarczy przestrzegać 7-mego przykazania:"nie kradnij"!!! Lewactwo i liberały boją się jak dziabeł święconej wody ,że PIS tak zmieni Polskę, ze nigdy nie będzie "tak, jak było",gdzie okradano kraj i Polaków z miliardów zł, a ryży matoł , figurant makreli , pozwalał na to i powinien siedzieć w lochu , żreć szczaw i mirabelki a ciepłą wodę z kranu doniesie mu schet!!!
 • @zbig71 11:38:36
  Mnie najbardziej się podobał Paweł Kowal.

  https://www.youtube.com/watch?v=vrpKXUmosng
 • @Pedant 11:53:23
  Jeszcze jest Jacek Łeski , który załatwiał sprzedaż Huty Częstochowa Ukraińcom.
 • @zibi 11:49:18
  Nawet podeszły wiek nie tłumaczy głupoty. Wręcz przeciwnie. W związku z tym, że mama uratowała Cię cudem od śmierci w szpitalu na Lindleya, to oznacza, że znasz się na polityce? Teraz nie będzie kraść się miliardów, bo okradnie się Polaków na ponad bilion złotych. O ustawie 447 słyszałeś? A PiS torpedował starania Polonii amerykańskiej, kiedy ta protestowała w tej sprawie.
 • @zibi 11:49:18
  Ani twój wiek, ani osobiste przeżycia nie mają tu nic do rzeczy.
  To nie debilizm, a naiwność i uleganie iluzjom przez Polaków kształtują polską rzeczywistość.
  Pooglądać sobie fotki z Magdalenki, a łatwo dojrzysz gdzie dokonał się deal. Wszystkie gęby stamtąd cały czas sprawują władzę. Co, że frakcje różnią się nazwami? Za PZPR też były chamy i żydy.
  Gadka Morawieckiego o siódmym przykazaniu to czysty cynizm i hipokryzja, żeby nie powiedzieć, faryzejstwo. Gość sprowadza do Polski GP Morgana, aby ten finansował 500+, krowa+, świnia+ i cała trzoda jeszcze+, zadłużając przy tym Polskę w tym żydowskim geszefcie po uszy i tu zapytam Ciebie, jako znawcę polityki i ekonomii, a kto to spłaci?
  Zastanawiałeś się kiedyś z czego Polska żyje? Z węgla, z gazu łupkowego, z przemysłu stoczniowego? Polska nie posiada żadnych środków, ani możliwości do produkcji majątku narodowego. Wszystkie statystyki do dęta lipa.
  Pozostaje jeszcze kwestia 447 i 360 miliardów dolarów, które zostaną wyasygnowane na poczet żydowskich roszczeń i co, myślisz, że zapłacą im gotówką? Z czego, może z budżetu, co? Udziały w spółkach państwowych, nieruchomości, ziemia, lasy, to tym zapłacą i co z tym zrobisz, panie Zibi?
  Podczas gdy Polonia amerykańska lobbowala w USA przeciwko ustawie 447, to PiS co zrobiło? Wysłało Magierowskiego, obecnego ambasadora RP w Izraelu, który storpedował patriotyczny zryw Polonii.
  Proszę się ogarnąć

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930