Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 487 komentarzy

Wieści z Księżyca

Jan Twardowski - Komentowanie wydarzeń bieżących nie tylko z Księżyca

Powyborcza bomba

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wygląda na to, że okrągłostołowy układ będzie nadal rządzić, ale czy będzie czym rządzić, bo kim to chyba tak.  

    Kampania wyborcza trwa w najlepsze, a medialne opinie na temat poszczególnych ugrupowań, które niebawem podzielą się władzą, a niektóre tę władzę utracą, przypominają cyrk, repertuar którego ogranicza się jedynie do występu klauna i to tylko jednego, który postanowił przed występem, ugasić swoją tremę.
Cały spektakl ogranicza się zaledwie do upowszechnienia opinii, że zbliżające się wybory będą dla Polski decydującymi i że zły wybór pogrzebie Polskę raz na zawsze.
Trik polega na tym, że maskuje się fakt, iż każdy wybór będzie równoznacznym z pogrzebem Polski i szkoda tylko, że Polacy od 1989 roku, po raz pierwszy zdołali stworzyć ugrupowanie polityczne w Postaci Konfederacji, które oprócz napierdalanki o władzę, merytorycznie wypowiada się o przyszłości Polski, prezentując przy tym solidny program.
   Najgorszym scenariuszem dla hegemonii PiS będzie wejście do parlamentu wszystkich startujących ugrupowań, dlatego reżim będzie robić wszystko, aby utrudnić wejście do Sejmu konkurentom, wykluczając z ich grona tzw. Koalicję Obywatelską, która jest integralnym elementem pookrągłostołowego reżimu katującego Polskę.
   W przedwyborczej gorączce zaczęło się mniej mówić o tym, co stanowi dla Polski największe zagrożenie od 1939 roku i mowa tu oczywiście o żydowskich roszczeniach, których kwota sięgnęła 360 miliardów dolarów, ale nie znaczy to, że problem się sam rozwiąże, bo się nie rozwiąże, a jeszcze w październiku pan Pompeo ma przedstawić przed amerykańskim kongresem raport dotyczący wywiązywania się państwa polskiego z haraczu nań nałożonego, a za wywiązanie się z narzuconych Polsce amerykańskim prawodastwem obowiązku płacenia Żydom jest odpowiedzialny aktualny rząd.
   Istnieje deal pomiędzy USA i PiSem, że sprawa 447 JUST nie będzie podejmowana publicznie przed wyborami, bo z wiadomych przyczyn, mogłoby to zaszkodzić PiSowi, która to partia jest gwarantem realizacji tych roszczeń i przypomnę tu odrzucenie przez PiS projektu ustawy zgłoszonego przez Kukiz15, która skutecznie chroniłaby nasz kraj przed okradaniem go przez jakieś szemrane organizacje żydowskie.
   Wszystko wskazuje na to, że magdalenkowe grono utrzyma swój reżim i że tuż po wyborach dowiemy się, że roszczenia są realizowane, choć szczegółów i tak nie poznamy. Polaków się po prostu przyzwyczai do tego, że powinni oni zapłacić Żydom rojone przez nich kwoty i problem polega na tym, że niewielu zdaje sobie sprawę z konsekwencji przejęcia przez Żydow polskich aktywów na żądaną kwotę.
Uruchomienia procesu płacenia Żydom nie da się ukryć i pisowski rząd będzie musiał się jakoś wytłumaczyć Polakom z niecnego procederu i wiem jak to zrobi.
PiS oczywiście nie odmówi ani Amerykanom, ani Żydom, łamiąc przy tym polskie prawo, a winą obarczy już nie tylko poprzednie ekipy rządzące po 1989 roku, bo na głównego winowajcę wylansuje Jaruzelskiego, który bodaj  1985 roku miał spotkanie z panem Rockefelerem.
Narracja będzie taka, że Jaruzelski naobiecywał, Wałęsa naobiecywał, Kwaśniewski naobiecywał, a PiS teraz musi się wywiązać z tych obiecywanek i niestety, ale Polacy połkną tę brednię, zapominając o tym, że Polska nic nie musi.
Jeżeli Konfederacja osiągnie próg wyborczy, to po wyborach będziemy mogli się przynajmniej dowiedzieć z sejmowych relacji, w jakim tempie PiS likwiduje Polskę

 

KOMENTARZE

 • @Jan Twardowski
  https://pbs.twimg.com/media/DQTYBlkXcAQBGNw.jpg Wszyscy jednym scyzorykiem obrzezani .Salut 5*
 • @Repsol 21:09:46
  Nie przeczę, a niejaki Geremek to w chwili zejścia na łono Abrahama, to powtórnie został obrzezany, choć scyzoryk nieco inny był.
 • @Jan Twardowski 21:17:38
  Skoro unikający lustracji Geremek połączył Erosa z Tanatosem to jak mogło zakończyć się inaczej ?. Salute .
 • Autor
  5*. To co pan opisuje, to 100%prawda. Szkoda, że większość Polaków ma to gdzieś, dają się przekupić 500pln, albo jakąś 13ką.
 • Niekonstruktywna propaganda przedwyborcza
  Podstępna propaganda... negująca wszystkich PO, PIS...
  tylko nie odpowiadająca na pytanie KTO ? w takim razie.. i dlaczego ?.
  Wyborca to musi wiedzieć...
  samo krakanie nic nie daje...

  Ja zadaje w takim przypadku proste pytanie
  Jak nie PIS to kto ?
  i z jakimi skutkami dla Polski... a Polska to Polacy, Naród Polski, zwykli ludzie a nie "Orełek w koronie" czy Piłsudski albo inny Katyń...

  Jak nie PIS to kto ? i dla czego ... to trzeba napisać wyrażnie...
  Bo dlaczego nie PO to wszyscy wiedzą (neoliberalizm, multikulti i LGBT).
 • @Oscar 06:44:58
  Nie ma najmniejszego znaczenia, czy PiS, czy PO.
  Wspominasz tu o neoliberalzmie, multikulti i LGBT i bardzo dobrze, bowiem PiS jest propagatorem zarówno neomarksizmu jak i ideologii LGBT. Wszak to za rządów tych idiotów pisowska policja przeprowadza przez polskie miasta marsze zboczeńców, gwarantując im bezpieczeństwo i bezkarność. To także PiS posiadając caly aparat wladzy pozwala na wprowadzenie w warszawskich szkołach karty LGBT. Policz sobie ilu Ukraińców, muslimów, Hindusów i innych jeszcze ,,chrześcijan" i gołąbków pokoju.
  To PiS instaluje obce wojska w Polsce i je utrzymuje za publiczne pieniądze, nie dbając o rozwój polskiej armii i nawet nie próbuj się kompromitować, wspominając tu o złomie zakupowanym od Pentagonu.
  To PiS uprawia jednowektorową politykę, totalnie uzależniając Polskę od amerykańsko-izraelskiego interesu, nie próbując nawet stosować dywersyfikacji w uprawianiu polityki zagranicznej jak i gospodarczej.
  W końcu to PiS jest gwarantem przejęcia przez Zydów aktywów polskich opiewających na 360 miliardów dolarów, o czym zdaje się wspomniałem w swojej notce, prawda?

  "Jak nie PiS, to kto?"
  To pytanie jest głównym elementem propagandy POPiSowych popaprańców, bowiem wbija ono do polskich łbów kłamstwo, że Polacy nie posiadają żadnej alternatywy i że muszą głosować na te dwie okrągłostołowe poczwary.

  Polska nje dorosła jeszcze do tego, aby zastować wariant, ktory wybrali mieszkańcy Islandii, kiedy zorirntowali sie, że "rządzący" dymają ich tak, jak POPiSdyma Polaków, ale z biegiem czasu społeczenstwo dojrzeje do takiej opcji.

  KONFEDERACJA I TYLKO KONFEDERACJA!
  TO JEST ODPOWIEDŹ NA TWOJE MANIPULATORSKIE PYTANIE, bowiem w wyborach wbrew twoim insynuacjom, nie startuje tylko POPiS.
 • @Jan Twardowski 07:51:56
  On uważa, że jak państwo nie zabiera obywatelowi pieniędzy w podatkach, to jest neoliberalizm. Taki numer, bracie.
 • @Jan Twardowski 07:51:56
  Najważniejsze - kto liczy głosy!
  Pana apel by głosować na Konfederację miałby jakiś sens, gdyby Państwowa Komisja Wyborcza była poddana społecznej kontroli! Ponieważ nie jest (i nikt nie może jej skontrolować) więc nie ma żadnego znaczenia kto i na kogo głosuje! Ostateczny wynik ustali PKW, według własnego uznania (uznania tych którzy tą komisją sterują). Tak było wielokrotnie w przeszłości i tak będzie obecnie! (dlaczego teraz miałoby być inaczej?)
  Jak mówił Stalin: nie jest ważne kto i na kogo głosuje, ważne jest kto liczy głosy!
  Jeśli więc (znając powyższą prawidłowość) Konfederacja znajdzie się w Sejmie, to nie dlatego, że ludzie na nią głosowali, ale dlatego, że tak postanowili "starsi i mądrzejsi". A to będzie znaczyło, że ci "starsi i mądrzejsi" uznali Konfederację za "swoich" , bo rzeczywistych przeciwników oni wiedzą jak zneutralizować, już dużo wcześniej przed wyborami!
 • @władek 08:33:23
  Czyli Twoim zdaniem co należy robić?
  Głosować na PO-PiS?
  Nie głosować?
  Wygra PO-PiS!
 • Oooo!
  ---------------
  "...że Polacy od 1989 roku, po raz pierwszy zdołali stworzyć ugrupowanie polityczne w Postaci Konfederacji, które oprócz napierdalanki o władzę, merytorycznie wypowiada się o przyszłości Polski, prezentując przy tym solidny program.
  ---------------
  Polacy mają niepisany zakaz tworzenia czegokolwiek istotnego - co zbliżałoby ich do steru atrapy Polski. Taki stan trwa już wieki. Jeżeli jest jednak coś tworzone - gdzie twór ten skupia iluś tam Polaków - to czapa tego tworu nie jest polska. Ponadto w dzisiejszym, szatańskim świecie forsa jest krwią tego szatańskiego świata a krew ta zgodnie z wola czarciego pomiotu - omija sieroty po Polsce w atrapie Polski.
  Wniosek?
  Atrapę Polski tak ustawiono, że wypracowane przez sieroty po Polsce w atrapie Polski - dobra - nie służą owym sierotom po Polsce w tejże atrapie Polski.
 • @władek 08:33:23
  Władek, starczy już defetyzmu! Idąc Twoim tropem to do usranej śmierci skazani jesteśmy na POPiS, a tak nie jest gdyż wszystkie reżimy powstawały, a potem padały. Środowisko konfederacji w jakimś stopniu będzie monitorować wybory. Z jakim skutkiem, to nie wiem, ale insynuacja, że żydostwo uzna Konfederatów za swoich, to niedorzeczność.
  Im więcej startujących ugrupowań wejdzie do Sejmu, tym gorzej dla marksistowskiego POPiSu, bowiem dualizm partyjny w rządzie zostanie zachwiany i jest to jednoznaczne z pozbawieniem PiSu władzy absolutnej i to trzeba wiedzieć. Zatem miarkowanie Konfederacji z POPiSem, to wraże działanie przeciwko Polakom.
  Przypomnę, że tylko Winnicki głośno mówił w Sejmie o wielkim zagrożeniu dla Polski, jakie niesie ze sobą podpisana przez Trumpa ustawa 44JUST. PiS natomiast wstrzymało procedowanie ustawy sejmowej, która zapobiegłaby płacenia Żydom ich urojonych należności.
 • @zbig71 07:59:41
  To nie jest tak, że on uważa. Zostało zindoktrynowane niebożę. Nie myśli samodzielnie i niestety dotyczy to ogromnej części naszego społeczeństwa.
 • @demonkracja 09:29:40
  Zatem głosuj na POPiS, ale innym pozostaw wybór. To będzie demokratyczne, he he he.
 • Popisowska Polska:
  W stolicy kozy jeżdżą tramwajami i zajadają bułki w sklepach!
  https://forumemjot.wordpress.com/2019/10/03/oblicze-iii-rp-projekt-dla-polski-abdullach-i-kozy/
  https://www.youtube.com/watch?v=25s8uQ-E4pM
  Abdullach inkasuje 5500 zł miesięcznie na swoje dziatki, które spłodził z trzema żonami, Ratusz płaci mu za wynajem kóz 96 000 rocznie. Ktoś powie: Czaskoski winien i peło, ale kozy nie są rejestrowane, już dawno były zgłoszenia mieszzkańców podwarszawskiego Józefowa, gdzie Dagestańczyk podobno mieszka (co nie jest prawdą, mieszkają kozy i owce). Sprawa ujrzała światło dzienne, kiedy kozy na wyspie zaczęły zdychać.
  Popis celowo robi z Polski dziki kraj dla ośmieszenia na zewnątrz: Polacy -dzicy ludzie, antysemici, wymagający szczególnego nadzoru.

  ps. ze skrzynki pocztowej wyciągnęłam ulotkę kandydata peło, który proponuje socjal pisowski i dodatkową emeryturę dla Oskara, oprócz tego darmowe in vitro - więcej nie czytałam.
 • @wercia 10:26:09
  Ale Oscar jest już za stary na in vitro.
 • @Robik 10:31:47
  No co Ty, dadzą mu koza+, piętnastą emeryturę i będzie jak nowy. Czyli kupa szpachli, nawet bez odrdzewiania nówka guma nieśmigana, a potem dopiero invitro :)
 • @Oscar 06:44:58
  Na kogo i dlaczego? Obejrzyj: https://www.youtube.com/watch?v=CySagyRy0_0
 • @Jan Twardowski 09:42:48
  PiS natomiast wstrzymało procedowanie ustawy sejmowej, która zapobiegłaby płacenia Żydom ich urojonych należności.

  Ustawa na urojenia? ciekawe będą następne kroki mafii.
 • @Jan Twardowski 07:51:56
  A dlaczego fundamentalne pytanie jest manipulatorskie ?
  Możecie przecież odpowiedzieć .. Nie PIS ale Konfederacja ...
  wtedy zapytam o skutki da Polski czyli o program ??? jest czy niema bo konfederacja to zlepek rożnych "osobistości" z różnych bajek...

  Ogólnie można powiedzieć że Konfederacja to kontynuacja neoliberalizmu.
  w tym miejscy ja mówię dziękuje .. nie skorzystam...
  już od 30 lat rzygam neoliberalizmem, systemem który stanowił przykrywkę do grabienia Polski przez ostatnie 30 lat..

  Ja chce żeby w Polsce zwykli ludzie dużo zarabiali a nie tylko zdegenerowane i bezkarne "elyty".
  PIS taki program realizuje... powiedzcie że nie... śmiało...

  Ja nie chcę w Polsce żadnego multikulti i LGBT ..PIS wyraźnie się temu przeciwstawia...choć delikatnie bo wie kto za tym programem stoi (globalna mafia żydowska a oni mogą PIS zmieść ze sceny...)

  Tu się z PISem zgadzam... i popieram...
  Nie zgadzam się w zakresie polityki zagranicznej i historycznej...
  ale ta sfera nie ma wpływu na poziom życia Narodu...
  ...a Naród i jego pomyślność jest najważniejszy...

  Dla was panowie miłośnicy zlepku różnych indywidualność .. Naród nie jest najważniejszy... Konfederacja nawet gdyby miała program to nie ma zaplecza do pracy merytorycznej nad realizacją programu...
  a program jaki może powstać będzie oczywiście neoliberalny...
  .
 • @Jan Twardowski 10:49:32
  Jeździcie sobie po mnie...i wesoło wam...
  ale zupełnie sobie nie zdajecie sprawy że w istocie jeździcie sobie po Narodzie Polskim.. drwicie z emerytów, z z matek Polek które wychowują dzieci czyli przyszłe pokolenia Polaków... drwicie z wyborców...

  No to kim jesteście .. polakami .. z taką pogardą dla Polaków ?
  I chcecie by na takich jak wy głosować..
  Całkiem jak "Nojman" z PO...
 • @wercia 11:46:54
  hahaha dobre... program dla idiotów...
  Dobrowolny ZUS ... i emeryci umierający pod mostem ..bo nie zatroszczyli się o swoją emeryturę...
  Prywatna służba zdrowia .. hahaha mają ją w USA ...jest najdroższa na świecie .. tam złamanie nogi oznacza śmieć albo sprzedaż domy...czyli zdrowie ale bezdomność.. czyli też śmierć tylko męczarniach.

  Podniesienie progów zwolnienia z podatku bardzo słusznie ale tu trzeba widzieć konsekwencje budżetowe.. a w "ofercie wyborczej na ten temat cicho) Podobnie VAT i akcyza....jak pięknie...
  tylko jak to zniesie budżet ... o tym ani słowa...

  Jednym słowem mowa do idiotów ... będziemy wam dawać i dawać ..i dawać... a co na to budżet ? o tym przeciętny idiota nie myśli więc po co "zastanawiać" ... Program Brauna skrojony na intelekt przeciętnego idioty... w podtekście wywalimy tych wszystkich urzędasów...a wam damy ich pieniądze...

  Naprawdę neoliberalizm zawsze prowadzi do rozwarstwienia społecznego...
  niema zmiłuj się...takie są prawa ekonomiczne...
  To program dokładnie taki sam jak "emerytury w OFE" ilustrowany palmami i słoneczną Hiszpanią...

  Neoliberalizm nie jest już dzisiaj żadną ofertą dla Narodu Polskiego.
 • @Oscar 14:47:11
  Od 30 lat jest w Polsce neoliberalizm?!? =?weź znajdź ścianę, zrób dobry rozbieg i walnij w tę ścianę głową. Cały czas mamy socjalizm, tylko taki nie PRLowski tylko a'la zachodni. Jak w kraju panuje liberalizm, to nie ma przymusowych ubezpieczeń, podatku dochodowego, koncesji na działalność gospodarcza.
 • @Oscar 14:47:11
  Ty po prostu jesteś głupi :)
  Starałem się odpowiedzieć, ale głową muru nie przebiję.
  Do zobaczenia w Polin!
 • @zbig71 15:11:53
  W dżungli też nie m przymusowych ubezpieczeń....tam większe bydle pożera mniejsze bydle razem z jego dziećmi....jedynym regulatorem jest prawo siły...
  Taki system proponujecie...silniejszy pożera słabszych .. kilka lat i mamy dyktaturę Oligarchów (tych co to najwięcej słabszych pożarli)
  Taka dyktatura zdana na wolę zdegenerowanych bo bezkarnych oligarchicznych "elyt" musi być zbrodnicza... wystarczy że jakiś Oligarcha zeświruje (jak stare Rockeffelery" i świat (kraj) będzie tańczył pod ich dyktando... Prawem będzie wola Oligarchów ...
  To system niewolniczy bo chciwość bogatych rośnie wraz z wielkością posiadanych dóbr... a na czymś trzeba zarabiać .. tu podstawowe opcje są takie..z jednej strony tania siła robocza (niewolnicza) z drugiej strony obowiązkowy konsument co musi te "dobra " wyprodukowane przez niewolników kupować po cenach dyktowanych przez oligarchów...
  (energia, woda, lecznictwo, edukacja, żywność, benzyna.. co tylko oligarcha zechce)
 • Tak dla zastanowienia niektórym kilka linków.
  Chociaż wiem, że paru osobnikom pincet plus dla wnuków plus jakieś dodatkowe datki,datki także dla polskich milionerów, imigrantów, zmieniło perspektywę o 360 stopni.
  I nawet KK i solidaruchy mu się wydają jacyś fajni!!
  Porażające!!
  Wielka szkoda, że na te datki haruje cały naród który ma buta na gardle/OFE,ZUS, Inflacja/.
  I to jest "sprawiedliwe społecznie", że na 500+ dla milionerów, imigantów,czy nawet zwykłych meneli/ u mnie na osiedlu, mówię serio, nie pracują oboje 4 dziecko w drodze, poprzednie rok temu/ harują zwykłe polskie małe firmy, szewcy, krawcy,kwiaciarnie,itp.
  Właśnie u kogoś w mojej Rodzinie, w związku a podwyższonym ZUSem trwa reorganizacja niedużej firmy, związana ze zwolnieniem pracownika!

  https://www.salon24.pl/u/anty-system/720428,morawiecki-na-500-wzielismy-20-miliardow-kredytu


  https://www.money.pl/gospodarka/500-plus-przestaje-dzialac-spada-liczba-urodzen-rosnie-liczba-zyjacych-w-skrajnym-ubostwie-6432465231750785a.html


  https://www.pch24.pl/czy-program-500-plus-dodaje-polskim-rodzinom-godnosci-,67637,i.html


  https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/500-zl-na-dziecko-polacy-sa-przeciwko-programowi-500-plus,78925.html  https://kobieta.wp.pl/izabella-lukomska-pyzalska-o-500-plus-dla-wielu-to-motywacja-by-glosowac-na-pis-6430774719907457a


  https://kobieta.wp.pl/biore-ale-sie-wstydze-dla-kogo-500-plus-to-temat-tabu-6229783575471745a


  https://youtu.be/PGVaN6V8Arg
  szkoda dzieci, chociaż może z tego 500+ coś zjedzą!
 • Zainwestują 10mld$ żeby ściągnąć 300mld$.to na "osłodę"te "datki"
  https://youtu.be/SL40UKpsQc0
 • @Oscar 15:05:21
  "
  Jednym słowem mowa do idiotów ... będziemy wam dawać i dawać ..i dawać... a co na to budżet ? o tym przeciętny idiota nie myśli więc po co "zastanawiać" ... Program Brauna skrojony na intelekt przeciętnego idioty... w podtekście wywalimy tych wszystkich urzędasów...a wam damy ich pieniądze..."
  Popis bezdennej głupoty. My nie chcemy, żeby nam "państwo" dawało, bo ono nie ma zanadto pieniędzy wspólnych tj. dochodów od państwowych fim, które zostały rozpirzone w ramach wielkiej kradzieży. Są jeszcze złoża naturalne, które mogą być żródłem niezłych przychodów, ale magdalenka nie ma pomysłów na zagospodarowanie tego. Można się po nich spodziewać najgorszego.
  Układ, władza, państwo, partia/niepotrzebne skreślić daje to, co ukradnie innym. Kto popiera złodziei wystawia sobie świadectwo. Urzędasy nie wypracowują dochodu, raczej rzucają kłody pod nogi. Sami pasożytują. Namnożyli ich jak szarańczę poczynając od rządów Kwaśniewskiego. JKaczyński wypowiedział kiedyś taką kuriozalną opinię, że istnienie urzędów świadczy o tym, że państwo funkcjonuje. Niewiele Pisowi trzeba dla istnienia państwa: koryta uber Alles!
 • @trojanka 16:16:47
  "
  I to jest "sprawiedliwe społecznie", że na 500+ dla milionerów, imigantów,czy nawet zwykłych meneli/ u mnie na osiedlu, mówię serio, nie pracują oboje 4 dziecko w drodze, poprzednie rok temu/ harują zwykłe polskie małe firmy, szewcy, krawcy,kwiaciarnie,itp.
  Właśnie u kogoś w mojej Rodzinie, w związku a podwyższonym ZUSem trwa reorganizacja niedużej firmy, związana ze zwolnieniem pracownika!
  "
  To się nazywa DEMAGODIA...
  małe firmy harujące na meneli z osiedla, milionerów i imigrantów....
  kurde a gdzie reszta zdrowego społeczeństwa (jakieś 85% "uciekło" w tej wyliczance).
  A gdzie obok małych firm duże Firmy koncerny ...? (jakieś 70% wpływów z CIT) też je pominięto...

  To się nazywa Demagogia albo inaczej prawda wybiórcza...
  widoczna ideologiczna bliskość z Gazetą wybiórczą...
  Prawda wybiórcza jest kłamstwem, mówiłem już to wiele razy...

  a tu udowodniłem wybiórczość argumentacji... czyli demagogię... czyli prawdę dla pożytecznych idiotów .. tych mniej rozgarniętych...
 • @Oscar 16:43:59
  I kolejny raz stosujesz obrzydliwą retorykę typowego trolla.
  Wszyscy, którzy mają inne zdanie niż ty i przedstawiają jakieś swoje argumenty, zostają przez ciebie "stygamtyzowani.Już mnie obrzucałeś gównem jako ukrywającą VAT... przed tobą.../ nie mam prywatnej firmy pudło panie troll... /innych wkładasz do POKO, teraz do Wyborczej!

  Jesteś ohydnie denny, mały człowiek,za złotówkę się sku...i na wszystkie sposoby i oplujesz innych.
  To nieważne czyje co je to je ważne co je twoje!!!!I tyle.Kończę dyskusje bo spadłeś u mnie do zera.Nie nie za poglądy, bo masz prawo do swoich jak ja i każdy, ale za próby wrednym sposobem deprecjonowania tych którzy mają wątpliwości!Brr...
  Muszę pomyśleć jak jeszcze zarobić w celu spłacania twojego 500+ dla wnuków!!
  NIe wysilaj się na odpowiedź,nie schodzę do tego poziomu!
 • @trojanka 17:00:14
  Czytelnicy sami osądzą ... i oto chodzi...
  ludzie powinni znać różne punkty widzenia i różne argumentacje...
  Teraz poczytają i sami zdecydują..o racjach..
  pójdą na wybory i wybiorą ..
 • Wałęsa oszalał! Czy nadchodzi kryzys gospodarczy? Skąd pieniądze na 500+? P. Usiądek wRealu24
  https://youtu.be/BuoiVg6JGMo

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930