Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 487 komentarzy

Wieści z Księżyca

Jan Twardowski - Komentowanie wydarzeń bieżących nie tylko z Księżyca

Wynurzenia PiSiora

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Schizofrenia, czy realizm?

   Jestem po lekturze notki autorstwa pana Wiktora Smola, który jej treścią odniósł się do wypowiedzi uczestnika tego portalu, występującego tu jako @krzysztofjaw.
Jako że Pan Krzysztof reprezentuje ściśle określony nurt, a w zasadzie ściśle określoną partię, która dzisiaj zawiaduje Polską, w swojej notce nie będę posługiwać się dalej nickiem pana Krzysztofa i dokonam pewnego uogólnienia, zastępując ów określeniem "PiSior", bowiem zwolenników teorii pana Krzysztofa jest tutaj więcej i kryptonim "PiSior" dotyczy całej grupy zwolenników PiS, tak więc to określenie nie dotyczy bezpośrednio pana Krzysztofa, choć to jego komentarz poddam analizie.
   Na argumenty pana Wiktora, Pan Krzysztof raczy odpowiadać sloganami, które pozbawione są i treści i logiki na co postaram się w niniejszej notce wskazać.
   Pan Smol wskazuje w swoim tekście na uzależnienie polskiej polityki nie tylko zagranicznej, ale i wewnętrznej od Żydów.
PiSior, jak na PiSiora przystało twierdzi, że to nie tylko Polska znajduje się w strefie żydowskiej okupacji, ale niemal wszyscy na świecie, a to z racji tego, że Żydzi mają pieniądze i to jest dla PiSiora argument przemawiający za tym, aby podporządkować Polskę Żydom, sugerując przy tym, że Polacy są za słabi, aby Polska była państwem suwerennym, czyli takim, które podejmuje własne, suwerenne decyzje.
PiSior dalej mówi, że powinniśmy szukać globalnych sprzymierzeńców, a takimi właśnie są wg PiSiora Żydzi i Amerykanie.
Typowy PiSior mieni się katolikiem, czego przykładem niech będzie spęd PiSiorów w przybytku pasterza PiSiorów, a mianowicie Ojca Dyrektora, gdzie wszystkie PiSiory wziąwszy się za rączki, bujały się w rytmie bliżej nieokreślonej mantry, ośmieszając w ten sposób nie tylko PiSiornię, ale cały Kościół Katolicki w Polsce, którego jestem członkiem, a jeżeli ja jestem jego członkiem, to PiSior nim nie jest, ale jeżeli PiSior jest uczestnikiem KK, to z kolei ja nim nie jestem.
PiSior w swojej teorii utrzymuje, że Polaków nie stać jest na wybicie się na suwerenność i proponuje nam sojusz z Żydami i USA, strasząc nas bon motem J. Kaczyńskiego, że Polska bez sojuszu z Żydami skazana jest na rosyjsko - niemieckie kondominium, sugerując przy tym, używając zaimka "my", że Polska postawiła na USA, co jest fałszem.
Po pierwsze, PiS to jeszcze nie cała Polska, a po drugie to wojska amerykańskie rozmieszczone w Polsce przez PiS nie mają służyć interesom Polski, ale sprowadzono je po to, aby chroniły one przede wszystkim interes żydowski i w mniejszym stopniu swój własny, bo to polski podatnik jest płatnikiem żołdu dla zbójów zza oceanu.
O jakim katolicyzmie PiSiorów można mówić, skoro proponują mi oni sojusz z kimś, kto na co dzień dokonuje zbrodni ludobójstwa w Palestynie, mordując mieszkańców Palestyny każdego dnia.
Polska nie pozostaje w żadnym sojuszu z USA, choć PiSiory taką teorię lansują. Owszem, pozostajemy członkiem NATO i z tą formacją obronną jesteśmy w sojuszu, gdyż jesteśmy sygnatariuszem odpowiednich umów, ale z racji czego twierdzi się kłamliwe, że Polska zawarła jakiś  sojusz z USA? Opłacanie i utrzymywanie amerykańskich wojsk na terenie Polski, to jeszcze żaden sojusz. Zakup amerykańskiego gazu, to tylko umowa handlowa, a nie sojusz i podobnie sprawa ma się z zakupem amerykańskiej broni.
Amerykańskie wojska z dnia na dzień mogą się z Polski wycofać, choć nie prędko to nastąpi bowiem realizacja spłaty żydowskich roszczeń nie potrwa tydzień, czy dwa.
Właśnie - roszczenia. Żydzi chcą  okraść mój kraj, a PiSior sugeruje mi sojusz ze złodziejem, przy czym nadal uważa się za katolika.
USA są krajem pogańskim, którego orężem w walce z KK jest ideologią gender i  cała reszta nurtu, którym jest neomarksizm.
To z USA wyeksportowano gender na świat i między innymi do Europy, czego skutkiem jest przyjęcie przez PiS karty LGBT w polskich szkołach. Czy to też jest przejaw katolicyzmu że strony PiSiorstwa?
LGBT to jeden z głównych elementów walki z KK, zatem co, PiSiorski katolik walczy sam z sobą?
USA także mają na sumieniu zbrodnie ludobójstwa i są także pospolitym złodziejem, vide iracka, libijska i syryjska ropa naftowa,  a przede wszystkim haniebna, złodziejska i bandycka ustawa 447JUST, która dotyczy także, a może przede wszystkim Polski.
Ja jestem przeciwny takim "sojuszom" z racji tego, że nie mogę się na nie godzić, podczas gdy ktoś usiłuje dokonać na mnie i na moich ziomkach grabieży, a jako katolik nie mogę uznać za sojusznika kogoś, kto na co dzień morduje ludzi i okrada innych.
Z tego wynika, że PiSior nie może być dla mnie ani sojusznikiem, ani autorytetem, gdyż nie jest on już nie tylko katolikiem, ale na jego własne życzenie, nie można go określić mianem chrześcijanina.
Jako argument na konieczność zawarcia sojuszu z mordercami i złodziejami, PiSior wysuwa tezę, że w innym przypadku skazani będziemy również na "orbitowanie w niemieckiej UE", której Polska jest członkiem i w ławach parlamentu tej Unii zasiada wielu PiSiorów obok europosłów z PZPR, bo pamiętać należy, że eurowybory w Polsce wygrała PZPR.
   W narracji PiSiora znajdziemy stwierdzenie, że dominacja USA w świecie jest aksjomatem i że Polska w walce o tę dominację powinna uczestniczyć i elementem szczególnym tej walki, jest uznanie przez Polaków obrad Knesetu w Polsce, czy Knesejmu w Izraelu, za coś normalnego i legalnego, gdyż PiSior wybiera kondominium amerykańsko - żydowskie jako mniejsze zło w odniesieniu do kondominium rosyjsko - niemieckiego. Zapomina przy tym o tym, że jego wybór jest jednoznaczny ze skazaniem Polski na niewolę, niezależnie od tego, czyim niewolnikiem ma być Polak. W percepcji PiSiora nie mieści się Polska suwerenna i mało tego, to narzuca on fałszywą opinię, że wśród Polaków nie ma nikogo, kto nie zgadzałby się na taki stan rzeczy i że wszyscy milczą w kwestii obrad w Polsce parlamentu obcego, a do tego wrogiego nam państwa, co sugeruje, że PiSior buduje swój światopogląd na zdroju tryskajacym z TVP i TVN. Tam rzeczywiście nie usłyszymy głosu sprzeciwu wobec zamiany naszego kraju w Polin.
   Teraz posłużę się bezpośrednim cytatem pana Krzysia, bowiem ciężko mi było uwierzyć, że można coś takiego spłodzić w swojej głowie:
" Wiem, że tego typu spotkania implikują wiele podejrzeń o to, że PiS to żydowska partia podobnie jak wszystkie pozostałe. Jeżeli nawet przyjmiemy takie założenie, to dla dobra Polski winniśmy popierać tych, którzy choć trochę działają w interesie Polski a dziś nie widzę nikogo innego jak PiS. I wcale to nie jest jakaś schizofrenia polityczna tylko realizm."
Zatem kłamstwa zawarte w tym cytacie twierdzą o tym, że w Polsce nie ma sił politycznych, które nie godzą się na zażydzenie Polski i w sposób jednoznaczny sugerują, iż mamy tu do czynienia z gebelsowską propagandą, bo trudno jest mi uwierzyć, aby ktoś z przekonaniem o słuszności swojego paradygmatu mógłby agitować do tak niecnych poczynań, a takimi niewątpliwie jest zgoda na urządzanie żydowskiej hucpy, czyli obrad Knesetu w Krakowie.
   Dalej PiSiory uważają, że oto kształtuje się nowy porządek świata (nie mylić z NWO).
Chodzi o to, że dzisiaj jesteśmy świadkami końca dominacji, tymczasem gospodarczej, ale w najbliższej przyszłości, jeżeli nie już, także militarnej, co jak zauważają PiSiory, spowodowane jest eksplozją gospodarczą Chin, gdyż PiSior ubolewa, że Polska wyzbywa się korzyści płynących z ewentualnego włączenia polskiej infrastruktury do nowego Szlaku Jedwabnego, ale nawet nie zakłada, że realizacja takich założeń jest jak najbardziej możliwa.
PiSior w swojej nienawiści do Rosji nie bierze pod uwagę tego, iż największym beneficjentem nowego Jedwabnego Szlaku będzie Rosja, która stworzyła tzw. Szlak Północny. Nieudolnie zapobiec temu chciał Pan Trump, składając Danii ofertę kupna Grenlandii, ale skończyło się jedynie kompromitacją kogoś, kto politykę często myli z deweloperką.
Plan Trumpa nie był głupi, bo rzeczywiście posiadanie Grenladii dałoby Amerykanom kontrolę nad kluczowym, ostatnim odcinkiem Szlaku Północnego, ale nikt na naszym kontynencie, a już z pewnością nie Niemcy, nie zgodzi się na amerykańską enklawę w Europie o takim obszarze.
PiSior zatem w swojej naiwności i głupocie, stawia na kulawego konia,  zdając sobie sobie sprawę z faktu, że sytuacja geopolityczna na świecie zmienia się z dnia na dzień i że dzisiaj żyjemy w zupełnie innej, geopolitycznej rzeczywistości niż jeszcze 10 lat temu, ale dla PiSiora jedynym zwycięzcą trwającej wojny gospodarczej są USA.
   PiSior ma małe pojęcie o opiekuńczym wizerunku PiS wobec obywateli, uznając działania w zakresie 500+ i całej reszty z rozdawniczego programu, za zjawisko pozytywne. Jako argumentu używa on porównania Polski z wysokorozwiniętymi krajami Europy zachodniej, w których system opieki socjalnej istnieje od dawna, zapominając przy tym, że na wydatki socjalne łoży się tam z budżetu, a u nas?
U nas Pan Morawiecki zainstalował w kraju GP Morgan'a, aby kupić polskie społeczeństwo granatami, za które to samo społeczeństwo zapłaci ze swoich środków i to z lichwiarskimi odsetkami i tu przytoczę tezę zgłoszoną przez Konfederację, że społeczeństwu nie należy dawać, a wystarczy nie zabierać poprzez bandycki system podatkowy.
   Na usprawiedliwienie siania kłamliwej propagandy, PiSiory narzucają pogląd, że w Polsce nie ma alternatywy i że wybór pozostaje tylko pomiędzy PiS i PO, bo cała opozycja jest antypolska.
Reasumując, to wg PiSiora Polska jest skazana na Żydów i USA i pomimo tego, że obie te siły to w zasadzie jedno, Polak musi zaakceptować to kondominium.
W Polsce nie istnieją żadne siły patriotyczne oprócz PiS.
Katolik wg PiSiora to ktoś, kto musi uznać ideologię gender, narzucaną mu przez USA, bo na pierwszym miejscu powinna być polityczna poprawność.
Nie powinno katolikowi przeszkadzać to, że gender jest głównym narzędziem w walce z KK, a kuźnią, gdzie się kuje ten zbrodniczy tręd są przede wszystkim USA.
Na koniec pytanie, jest to schizofrenia, czy poczucie realizmu?

 

KOMENTARZE

 • @
  Jak zawsze niezwykle ostra polemika ale bardzo merytoryczna.
  Zgadzam się z każdym Twoim zdaniem i naprawdę jestem ciekawa czy ktokolwiek będzie w stanie dyskutować i bronić filosemityzmu w formacji PiS.

  Pozdrawiam autora z 5* oczywiście :)
 • PiS doszedł do władzy
  m.in dlatego, że obiecał rozliczyć aferałow z PO. Rezultat po 4 latach rządów? Wielkie G. Stąd wniosek, że albo w PO nie było afer albo PiS też jest umoczony i dlatego nie rusza żadnego tematu. Innej opcji nie ma.
  Notka super i szkoda, że mogę dać tylko 5*
 • @Astra - Anna Słupianek 15:34:54
  Moja bezsilność w kwestii wyborów Polaków, tych parlamentarnych oczywiscie, przeraża mnie nie mniej niż sam ich, albo nas, wybór.
  Demagogia szerzona przez PiSiorów, że Polska sama nic nie może, a przede wszystkim, że Polacy sami nic nie mogą i uleganie tej demagogii jest zgubne dla Polski.
  Z kolei moje "PiSiorowanie" w tekście wynika z tego, że musiałem sobie ulżyć, bo wiem, że PiSiorki źle znoszą PiSiorowanie. Tyle mojego :)

  Pozdrawiam gorąco!
 • PiS
  to jawnie antypolska partia, która powstała chyba tylko po to żeby dać żydom Polskę na złotej tacy. Co do tych, którzy głosują na PiS - część to geszefciarze, którzy z likwidacji Polski ciągną lub będą ciągnąć zyski i tych jestem w stanie zrozumieć.
  Druga grupa to skorumpowani rozdawnictwem. Trzecia, najwieksza, to idioci otumanieni propagandą rodem z PRL.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:55:41
  Pełna zgoda. Obietnice PiS w kwestii rozprawienia się z aferałami wpłynęły na niczym, a wyborczym paliwem jednak były.
  Nie pamiętam dokładnie, który z PiSiorów powiedział, że Polska jest za słaba na rozprawienie się z aferałami. Zatem jeżeli Polski rząd,który składa się z PiSiorów nie potrafi pociągnąć do odpowiedzialności zwykłych kryminalistów (HGW np.), to w jaki sposób poradzi on sobie z Żydami i USA w kwestii 447?
  Nie dajmy się skazać na PiS i ich doktrynę zakucia nas w kondominijne dyby Żydów i USA.
 • @Astra - Anna Słupianek 15:34:54
  Też się zgadzam z tym tekstem i nie mam zamiaru bronić PiS, ale myślę że dodawanie Pana Krzysztofa do zbioru ,,Pisowiec'' jest trochę nadużyciem. Nie każdy musi do prawdy podążać tą samą drogą. Ważne żeby umieć się przyznać do błędu jeżeli nasza opcja okaże się błędna.
 • Nie wszytko jest takie proste.
  "PiSior, jak na PiSiora przystało twierdzi, że to nie tylko Polska znajduje się w strefie żydowskiej okupacji, ale niemal wszyscy na świecie, a to z racji tego, że Żydzi mają pieniądze i to jest dla PiSiora argument przemawiający za tym, aby podporządkować Polskę Żydom, sugerując przy tym, że Polacy są za słabi, aby Polska była państwem suwerennym, czyli takim, które podejmuje własne, suwerenne decyzje.
  "
  Znamy takie kraje które były suwerenne względem globalnej mafii żydowskiej ale nie dość silne... to Irak, Libia, Syria, Jugosławia.
  Czy warto wystawiać Polskę na takie "patriotyczne" uniesienia ... jakich doznali Irakijczycy, Libijczycy, Syryjczycy ...
  Iran też by doznał podobnych patriotycznych uniesień tylko jest za silny i globalni bandyci nie wiedzą jak go zamordować.

  Czy globalni bandyci zawahali by się zamordować Polskę ?
  Bez ruskiej parasolki ...
  Autor sam sobie odpowie.

  "Sojusz z USA" to faktycznie bardzo zły sojusz ale bezpieczny w tym sensie że .. z innych bandziorów zagrażających Polsce są tylko Niemcy i banderowcy... USA obu trzyma za mordę.
  Gdybyśmy się trzymali ruskiej parasolki to bylibyśmy obiektem brutalnych ataków gospodarczych a może i militarnych ze strony globalnych bandytów.
  Sojusz z globalnym bandytą nas chroni od globalnego bandyty ..
  globalny bandyta nie ma motywacji by atakować swojego wasala.
  To jest tragiczna konieczność historyczna.
  Dużo lepsze rozwiązanie niż "Powstanie Warszawskie".

  "
  Zapomina przy tym o tym, że jego wybór jest jednoznaczny ze skazaniem Polski na niewolę, niezależnie od tego, czyim niewolnikiem ma być Polak.
  "
  Polska jest w niewoli od 89r za sprawą solidaruchów oraz KK z JPII na czele. To oczywisty fakt.
  Zniewalający Polskę globalny bandyta to krwawy bandyta i to też powszechnie znany fakt.
  Czy Polską racją stanu jest zginąć za Polskę czy przeżyć niewolę dla Polski ?
  Autor sam sobie odpowie na to pytanie.

  Ja osobiście nie chcę żyć w kraju o takiej demokracji jaką zainstalowano w Iraku, Libii czy próbowano w Syrii.
  Uważam że w tej sytuacji trzeba kluczyć i pokojowo walczyć o poprawienie bytu Polaków w warunkach które nam narzucono.
  .. a głowę podnosić będziemy wtedy gdy szanse na zwycięstwo będą wyraźne...(dużo wyraźniejsze niż podczas Powstania Warszawskiego).

  Myślę że podobnie rozumuje @krzysztofjaw.

  Inne tematy LGBT .. to żydowska metoda walki z KK który po śmierci JPII z nowym Papieżem nie jest już żydowską agenturą.
  Dla globalnej mafii żydowskiej KK to tylko narzędzie podobnie jak banderowcy, solidaruchy czy ISIS...
  Gdy narzędzie przestaje być pożyteczne a zaczyna szkodzić mafia natychmiast atakuje "narzędzie" w tym przypadku KK.
  Wszystkie imprezy, prowokacje LGBT, tęczy, multikulti.. są realizowane przez żydów i pewnie paru pożytecznych idiotów i idiotek..

  Polecam głębszą refleksję na całokształtem Polskich problemów.
  "Z szabelka na czołgi" czy "a na tygrysy mają Visy" to nie jest dobra koncepcja...
  W niewoli trzeba się niestety okupantowi "kłaniać"

  a z drugiej strony Tramp jest ostro atakowany przez globalną mafię żydowską... co też definiuje Trampa dość jednoznacznie.
  Pytanie co będzie gdy mafia uwali Trampa ?
  a może Amerykanie uwalą mafię w wewnętrznej rewolucji ?
  Rosja i Chiny toczą bój z globalną mafią.. Europa też się jakby budzi.
  Tam się rozgrywają losy Polski.
  Polska to za mała "ptica" by na tym etapie mogła coś zmienić.
 • @marek500 16:15:45
  To jedynie polemika tyle, że ostra, tyle, że dotyczy poglądów a nie osoby.
  Myślę, że Pan Krzysztof też tak to odbierze...

  cyt:
  " Ważne żeby umieć się przyznać do błędu jeżeli nasza opcja okaże się błędna."

  Tylko, że tutaj chodzi o przyszłość nas wszystkich.
  My już nie mamy czasu na błędy :(

  Pozdrawiam
 • @marek500 16:15:45
  Proszę zapoznać się z komentarzem pana Krzysztofa, do którego linkuję. Nie sądzę, aby nie można by było zweryfikować pańskiej opinii po jego lekturze.
 • Łamigłówka
  „Typowy PiSior mieni się katolikiem”

  „O jakim katolicyzmie PiSiorów można mówić, skoro proponują mi oni sojusz z kimś, kto na co dzień dokonuje zbrodni ludobójstwa w Palestynie, mordując mieszkańców Palestyny każdego dnia.”

  Na dodatek, swego czasu, niemal wszyscy pisowcy proponowali sojusz z banderującą Ukrainą, pomimo Wołynia, pomimo mordu w Odessie.

  Cały czas się zastanawiam, jak oni sojusze z zatwardziałymi zbrodniarzami godzą ze swoją wiarą, bo tłumaczenie, że żadna partia nie jest idealna, zupełnie mnie nie przekonuje.
 • @Jan Twardowski 16:10:26
  Aferałowie to mafia żydowska ... próba ich dotknięcia uruchamia wyższe struktury mafii (UE i kwestia "nadzwyczajnej kasty")
  Jesteśmy w potrzasku.
  Trzeba czekać na wyzwolenie ze strony mocniejszych graczy.
  ale nie czekać coś robić dla Polaków w ramach możliwości ... np socjal, emerytury....mafii nie przeszkadza a Polakom poprawia poziom życia.
  Repolonizacje gospodarki jeszcze nie są możliwe bo mafia by ponosiła straty.
  Nawet likwidacja karuzel VATowskich (to też globalna mafia) zaowocowała ustawa 447 jako formą rekompensaty dla mafii poniesionych strat na okradaniu Polski..

  Oby bez wojny... już nie długo.. mafia słabnie.
 • @Oscar 16:22:57
  Pański komentarz jest świetny!
  Od siebie dodam, że skupienie faktycznej władzy światowej w rękach mafii żydowskiej, ma jeden aspekt pozytywny: NIE BĘDZIE III WOJNY ŚWIATOWEJ!
  Gdyby takowa wybuchła to by oznaczało fizyczny koniec syjonistycznego żydostwa, które w większości by wyparowało w kosmos podobnie jak i pozostali ludzie!
  Oczywiście część najważniejszych syjonistów zdążyła by się ukryć w schronach, ale jaka to przyjemność spędzić resztę życia w norze pod ziemią, mając miliardy dolarów??
  Dlatego III wojna światowa nie wybuchnie, gdyż nie dopuszczą do tego władcy świata, oni będą judzić, wywoływać konflikty lokalne, okradać i mordować całe narody, ale do wojny światowej nie dopuszczą! Trzeba czekać na sprzyjającą koniunkturę międzynarodową, jeśli Amerykanie rozprawią się z mafią żydowską u siebie, to ona upadnie na całym świecie!
  Wtedy pojawi się szansa na odzyskanie wolności przez Polaków!
  Wcześnie nie ma co fikać, bo tacy co "fikali" gniją w ziemi!
  Z dwojga złego wolę być żywym niewolnikiem, niż martwym "wolnym" bohaterem! Na Bliskim Wschodzie takich "bohaterów" wojska USA i Izraela "naprodukowały" miliony!
 • Polacy
  W swojej masie są naiwniakami. Dali się nabrać na Matkę Boską w klapie tego ubeka Wałęsy, to i dali się nabrać na PiS i jego niby,, katolicyzm,,. Tym bardziej, że niektórzy dostali po 500 złotych i jakąś 13 emeryturę i poczciwcy myślą, że złapali Pana Boga za nogi. A to, że twory typu PiS PO czy Zandberg z sodomitami to ta sama banda wystrugana przez Kiszczaka w latach osiemdziesiątych, to tego już wiedzieć nie chcą. Bo trzeba by było troszkę pomyśleć i parę rzeczy sprawdzić.
 • @Oscar 16:22:57
  "Znamy takie kraje które były suwerenne względem globalnej mafii żydowskiej ale nie dość silne... to Irak, Libia, Syria, Jugosławia."

  Nie sądzę aby zgotowano nam Irak, czy Libię w odpowiedzi na stanowcze "nie" w kwestii żydowskich roszczeń, a Pan Krzysztof sugeruje, że musimy ulec z racji tego, że Żydzi mają pieniądze i w tym kontekście proszę traktować cytowany przez Ciebie fragment mojej notki.
  Z doniesień jasno wynika, że to nie Amerykanie zabiegali o Fort Trump, a Duda (czyt. PiS) i należy pamiętać o tym, że baterie amerykańskich Patriotów rozmieszczane w Polsce w razie konfliktu staną się pierwszym celem dla rosyjskich iskanderów, które potrafią przenosić głowice jądrowe także. Zatem można zapytać, co jest lepszą alternatywą dla Polski - Irak, czy Hiroszima?
  Ostatnio jakiś amerykański autorytet zaproponował przejęcie przez Polskę Królewca, w czym Amerykanie mieli by nam pomóc.
  Czym skończy się ewentualne skorzystanie z sugestii, to niech Oscar sam sobie odpowie.
  Niewątpliwie związek z taką pokusą ma pogląd mądrusiów z Princetown University, którzy opracowali animację ewentualnego starcia jądrowego na linii USA - Rosja.

  https://m.youtube.com/watch?v=6xZnUAotr_E

  Proszę łaskawie zwrócić uwagę na to, w którym momencie Polska przestaje istnieć i za sprawą czyich rakiet. Ciekawe to jest.

  "Polska jest w niewoli od 89r za sprawą solidaruchów oraz KK z JPII na czele. To oczywisty fakt.
  Zniewalający Polskę globalny bandyta to krwawy bandyta i to też powszechnie znany fakt.
  Czy Polską racją stanu jest zginąć za Polskę czy przeżyć niewolę dla Polski ?"

  Oscar wypisuje bzdury i stawia pytanie, czy warto ginąć za nauki JPII i Kościół Katolicki.
  Dalej idąc twoim tropem, należałoby uznać, że wszyscy Polacy to Żydzi i proszę powiedzieć mi, ilu "biesiadników" z uczty przy Okrągłym Stole, było Polakami i nie chodzi mi tutaj o Magdalenkę, a o sam Okrągły Stół właśnie.
  Natomiast w żydowski jasyr oddali nas uczestnicy magdalenkowej biesiady z kolei, a kto tam biesiadował, to chyba każdy wie, prawda?
  To Żydzi są winni temu, że zlikwidowano Polskę, a takie nazwiska (ksywki) jak Michnik, Kaczyński, Gieremek, Wałęsa, Kuroń, czy Balcerowicz mają mało wspólnego z JPII.
  Nie wiem także, co sugerujesz, że nie nadszedł jeszcze czas na podniesienie polskiej głowy? Żydzi stając się zarządcami polskich aktywów w wysokości 360 miliardów dolarów, stają się żydowską szlachtą w Polsce i Polski właścicielami, więc kiedy ma przyjść czas na jakiś protest?

  "Inne tematy LGBT .. to żydowska metoda walki z KK który po śmierci JPII z nowym Papieżem nie jest już żydowską agenturą."

  Nie wiem na bazie czego szanowny Oscar tworzy takie teorie, podczas gdy jest zupełnie odwrotnie. Działania Franciszka idą w kierunku schizmy w KK, a kierują tym Żydzi, którzy wszczepili ideologię LGBT w Kościele zawiadowanym przez Franciszka, który to Franciszek uległ ideologii dewiantów.
  Żadna mafia nie uwali Trumpa. Trump będzie sprawował prezydenturę przez dwie kadencje, a próba jego obalenia, tylko go wzmocni.

  Jeżeli Rosja i Chiny, a także budząca się Europa walczą z globalną mafią, to chyba jest to idealny czas, aby się określić i już teraz przyjąć właściwy kierunek, a nie ulegać narracji Sakiewiczów, czy Gowinów, gdzie pierwszy chce najechać Rosję, a drugi uczynić z zamieszkujących Polskę Ukraińców, polskie elity.

  Tak to widzę.
 • @zbig71 17:33:06
  Kto kogo wystrugał w warunkach okupacji.. nie jest takie oczywiste.
  Jako przykład podam filmowego "Klossa" czy innego "Stirlitza".
  manewry trwają kto kogo wystrugał wiedzą tylko nieliczni i to nie do końca.
  Jak globalna mafia zostanie zlikwidowana to pewnie część tych "wystruganych" się ujawni.
  a cześć wystruganych przez mafię nagle zniknie ...przepadnie, zmieni nazwiska...wyjedzie przez "Zaleszczyki"...do jakiejś "Argentyny".

  Wtedy się wiele wyjaśni.
 • @Jan Twardowski 17:43:22
  To widzimy tę samą rzeczywistość trochę inaczej.
  .. i każdy z nas może się mylić...
  nikt z nas nie wie na pewno co jest grane pod dywanem... a raczej na pewno nie wie....
 • @Oscar 17:48:05
  Do okrągłego stołu tzw. Stronę społeczną zapraszał Kiszczak, wcześniej ją porządnie selekcjonując. A że był szefem bezpieki, to znakomicie wiedział, do kogo można mieć zaufanie, a do kogo nie.
 • @władek 17:30:15
  Trafiasz Pan w sedno PiSiorskiej narracji, Panie Władek.
  Polak powinien być niewolnikiem w swoim własnym kraju.
  Skoro chcesz Pan robić za raba na żydowskim folwarku, to wyjedź Pan do Izraela. Oni mają kilka ulic do zamiatania i kibuców do posprzątania.
  Mnie osobiście nie uśmiecha się rola Raba w Polin.
  Wstydziłby się Pan!
 • @Jan Twardowski 17:43:22
  Obalenie Trampa.
  Mafia wie że jak nie obali Trampa to umrze...
  Najwyżsi mafiozi to zdegenerowani żydzi w wieku po 90tce.
  Ich potomstwo to miernoty nieudacznicy (to ogólna zasada statystyczna że mądrzy ludzie rodzą się losowo niezależnie od statusu społecznego... to wielki dramat dla ambitnych rodziców ..

  Mafia wie że albo teraz albo nigdy...
  na nawet już minął czas ..gdy jeszcze mafia mogła coś "ugrać"...
  Od czasy Trampa mafia stoi w miejscy czyli się cofa...
  a Rosja i China rosną w siłę.
  Proporcje sił się zmieniają.
  a Tramp nie realizuje "planów", koncepcji mafii.
 • @zbig71 18:09:57
  Kiszczak realizował ustalenia Jaruzelskiego z Rockefellerem..
  Rockefeller wyznaczał niewątpliwie swoją stronę.
  Okrągły stół był tylko formalnością do której zmusiły Jaruzelskiego solidaruchy oraz KK z JPII na czele... tam formalnie zaklepano to co ustalono wcześniej.

  Jaruzelski miał wybór albo krwawa wojna domowa albo nie...
  wybrał "nie".
 • @Oscar 18:15:23
  Trump jest pro żydowski, choć kreuje się na Kapitana Amerykę.
  Zyskał wiele odpuszczając Iranowi i nie biorąc odwetu na nikim za rafinerię w Arabii Saudyjskiej, gdzie w tym drugim przypadku, mogło dojść do mistyfikacji, czyli że dokonali tego albo Żydzi, albo sami Amerykanie, a to po to właśnie, aby poprawić wizerunek medialny pana Trumpa.
  Z kolei jakakolwiek wojna z Iranem, jest końcem Izraela, o czym i Żydzi i USA dobrze wiedzą, stąd też żadnej wojny z Iranem nie będzie, chyba, że Iran zostanie znukowany ze wszystkimi konsekwencjami takiego aktu, ale wówczas to trudno przewidzieć rozwój wypadków.
 • @Jan Twardowski 18:31:17
  Czytałem i ciekawej teorii ataków na Arabię Saudyjską.
  Arabia Saudyjska wprowadza na giełdę Aramco największą firmę naftową..
  Wielu bogatych (mafia żydowska ?) chce kupić tanio udziały...
  by Aramco było tanie trzeba by miało kłopoty .. i Aramco ma kłopoty..
  ale już się naprawiło a na giełdę dopiero wchodzi ..
  Plan nie wypalił choć organizatorzy na pewno zarobili krocie...
  znali termin ataku więc wiedzieli że ceny ropy wystrzelą w górę.
  A kto wie jak zmienią się ceny ten zarabia krocie..
  i na tym polega giełda .. mafia wie.. mafia zarabia ..naiwna drobnica nie wie ..i traci.. giełda to łowienie leszczy.
 • @Jan Twardowski 16:26:40
  Czytałem. Kiedyś po lekturze artykułów p. Krzysztofa miałem identyczne odczucia jak Pan. Jednak gwoli prawdy p. Krzysztof nie raz pisał krytycznie o PiS. Na mój gust po prostu podobają Mu się pomysły socjalne obecnie rządzących bo uważa że przynajmniej część pieniędzy nam zabranych wraca do Polaków. Ja mam inne zdanie bo rozdawnictwo uważam za zło. Zresztą już więcej nie będę samozwańczym adwokatem p. Krzysztofa, myślę że bez oporów potrafi sam przedstawić swój punkt widzenia.
 • @Oscar 18:18:53
  To w końcu solidaruchy z KK i JP2 zmusiły do okrągłego stołu, czy umowa z Rockefellerem?
  Krwawa wojna domowa..... kto z kim? wojska z cywilami w PRL? Przecież wystarczyło trochę mrozu, trochę T72 i scotów oraz trochę wojska i 13 Grudnia nie było śladu po Solidarności. Nawet nikt palcem nie kiwnął. Także jaka wojna domowa?
 • @Jan Twardowski 18:31:17
  Za Iranem stoją Chiny. Warto o tym pamiętać.
 • @Oscar 18:48:17
  Być może, że jest prawdą to co piszesz, ale w takim razie USA nie miały na kim wziąć odwet, a Iranu i tak nie zaatakują w obawie przed zniknięciem Izraela.
  Jedyne co mogli zrobić i Żydzi i Amerykanie, to obarczyć winą Iran, co zresztą zrobili.
 • @Jan Twardowski 18:13:20
  I ja i Pan jesteśmy wobec tego co się w Polsce dzieje całkowicie bezradni. Nic nie możemy! Ja mama tego świadomość i wiem, że mogę tylko jałowo poszczekać, ale nie szczekam bo z reguły nie podejmuję jałowych działań. Pan szczeka wiedząc, że nic to nie zmieni, poza poprawą sobie samopoczucia!
  I tylko to nas różni!
 • @zbig71 18:53:41
  Nikt z wymienionych.
  Autorem bezpośrednim rozwałki Polski był KOR. Kwintesencja żydokomuny. Ta swołocz przed wojną próbowała zrównać jidysz z językiem polskim, czyli nadać jidysz rangę języka narodowego.
  Solidarność była tylko instrumentem w obleśnych łapach żydokomuny.
  I znowu - Gieremek, Kuroń, Michnik, Kaczyński, Macierewicz i wielu jeszcze innych zuchów z tzw. katolewicy. Na uwagę zasługuje fakt, że w tym gronie wymienia się także tatusia naszej Pierwszej Damy, który zwykł nazywać Kielczan psami, a o jego poezji to strach wspominać.
  Rockefellera zasugerował jedynie Jaruzelskiemu z kim ma współpracować i nie należy tu winić "solidaruchów". Jaruzelski już wiedział, że ZSRR padnie i zgodził się na warunki Rockefellera, sprzedając tym samym Polskę żydokomunie, a zyskując nietykalność, a mało tego, to został jeszcze prezydentem, co było jednym z warunków dealu.
  Taki to właśnie był patriota z Jaruzelskiego
 • Jan Twardowski
  "Pojechał" mnie Pan równo ;)... to żart.

  Pana polemikę odnoszę do moich poglądów a nie do mnie ad personam, a że bardzo lubię merytorycznie dyskutować, to odpowiem Panu jednak nie komentarzem, tylko osobną notką, którą opublikuję jutro. Tym niemniej bardzo sobie cenię nawet ostre polemiki ze mną, byle by były naprawdę merytoryczne. Pańska taką jest, chociaż zbyt drastycznie określa mnie Pan jako fanatycznego zwolennika PiS, którym do końca nie jestem, co przedstawię również w tej notce/komentarzu do Pana tekstu.

  Teraz na gorąco mogę w wielu przez Pana poruszonych kwestiach się zgodzić, ale jednak nie godzę się na tego typu "podstawę" pańskich poglądów. Chcę dobrze dla Polski i muszę na dziś wybierać, niestety.

  Czy mi się to podoba? Owszem nie! Też bym chciał aby Polska jak dawniej była mocarstwem, ale tak nie jest. To jest realizm.

  A co do dwóch kondominiów: Niemcy-Rosja to North Stream 2 oraz granica między Niemcami a Moskwą, USA-Izrael to trwanie Polski i możliwość wykorzystywania naszych atutów. Niemcy z nami graniczą, Moskwa w sumie też i podporządkowanie im Polski jest też jej końcem; USA i Izrael są daleko, ale np. USA są naprawdę mocarstwem, które przewyższa na dzień dzisiejszy Niemcy i Rosję.

  To tak w skrócie. Resztę odpowiem w jutrzejszym poście a dziś jeszcze tylko spróbuję odpowiedzieć na niektóre komentarze do Pana notki.

  Jeszcze raz dziękuję za tą polemikę, bo widzę, że nam obu zależy na dobru naszej Ojczyzny.

  Pozdrawiam
 • @władek 19:13:06
  W rzeczy samej różnimy się i z tym się zgadzam,ale nie może mi Pan zarzucić szczekania w przekonaniu, że nic ono nie zmieni.
  W poprzednim parlamencie byli tylko okrągłostołowcy, a obecnie mamy jedenastu posłów z Konfederacji, co uważam za olbrzymi sukces nie tylko tej partii, ale Polski przede wszystkim.
  Dołożyłem do tego i swoją cegiełkę, oddając głos na Konfederację.
  Nie mogę też stwierdzić, że choć jedna osoba na świecie nie zweryfikowała swoich poglądów w kwestii PiS poprzez moje pisanie, czy szczekanie, jak Pan woli i Pan tego też nie wie.
  Zatem jeżeli oddałem głos na Konfederację, a ta wprowadziła do sejmu jedenastu posłów, to nie uważam w obliczu tego, że jestem kimś zupełnie bezradnym.
  Moja bezradność polega tylko na tym, że jeszcze tak wielu Polaków ulega demagogii PiS, ale to się zmienia.
  W poprzednich wyborach PiS zdobyło dokładnie tyle samo mandatów poselskich, co i w tych ostatnich. Zatem jest to szczyt możliwości PiS, a Konfederacja ma tendencję zwyżkową, bowiem Polacy się budzą i trzeba szczekać, aby znowu nie posnęli
 • @Jan Twardowski 19:22:22
  Wiem, to było pytanie do Oscara, żeby się zdecydował kto w końcu był,, motorem,, zmian w Polsce. To, że Czekiszczak i Jaruzelski załatwili sobie spokojną emeryturę, jest właśnie wynikiem rozmów z Geremkiem i reszta tej kamaryli. A, że drogi Bronisław miał świetne kontakty we Francji i Wielkim Wschodem, no cóż, też miał swoich mocodawców. Trzeba było się trochę pogimnastykować, aby wszystko zostało po staremu. No i zostało, czyż nie?
 • @Jan Twardowski 19:22:22
  100/100 Salute 5*
 • @Repsol 19:41:12
  Też pozdrawiam :)
 • @Jan Twardowski 15:57:35
  Świetna analiza pisowskiego towarzystwa. Zapewne już niedługo historycy, wszelkiej maści socjologowie, psychiatrzy, służby specjalne, (daj Boże te nasze), prokuratorzy, sądy, będą zajmować się ,,dokonaniami" Pisiorow, ponieważ tak zakłamanego towarzystwa politycznego jeszcze w Polsce chyba nie było. Była PZPR - kłamali, ale nie tak, była Mumia Wolnosci - kłamała podobnie jak pisiory no i AjWajEs czyli obecni POPIS-owcy.
  Trzeba przyznać, ze w kłamaniu (nazywają to informacją), są mistrzami, tyle bredni wylewa się z ich mediów publicznych i prywatnych, że elektorat pisowski, który jest politycznie tępy (nie oczytany) łyka w powietrzu brednie i jak mu mówisz, że jest ofiarą kłamstw pisowskich, jest gotów cię podrapać.
  Przecież dalej brnąć w kłamstwie czy to w sprawach moralnych, ekonomicznych, polityki zagranicznej, obronnej, społecznej itd. skończy się dla nich katastrofą. Przykład Wałęsy niech będzie dla nich ostrzeżeniem. Przypomnę, że to ten sam elektorat popierał Wałesę na prezydenta w I i II kadencji, teraz ten elektorat jest przy Kaczynskim. Wałesa kłamał, skończył na politycznym marginesie, kłamie Kaczynski i też skończy w niebycie.
  Co do konkretnego zarzutu pod adresem PIS, to, że realizują razem z Dudą, nad wyraz gorliwie wszelkie zapędy jastrzębi wojennych z usraela, słuchają i realizują wojnę medialną przeciw Rosji i innym krajom w interesie lobby syjonistycznego. Na polecenie tego lobby gotowi są zgodzic się na ,,teatr wojenny" na terytorium Polski, gdzie ta wojna między zachodem a wschodem może sie rozegrać. Każdy trochę myślący przywódca kraju, wie, że wojny najlepiej odsuwać od siebie, a pislamowcy szukają na siłę guza nie dla siebie ale na Nas wszystkich.
  Dlatego potrzebny jest im 500+ i inne rozdawnictwa, byle by ,,motłoch" miał szersze łóżko i trochę większą miskę, by godził się na realizację polityki zbrodniczej mafii syjonistycznej.
  Co do pana Krzysztofa, to, że jest pisowiec to nie ulega wątpliwości, przynajmniej nie zieje agresja od niego, a wiec pisze jak nie pisowiec.
  Weżmy Husky-ego, który broni przyjaciela Pawła Rabiej czyli Kaczynskiego jak swego czasu Urban Jaruzelskiego, albo 35stan od którego zieje nienawiścią, to twardogłowy beton pisowski, piszący w sposób podstępny tak by na końcu wrócić do tego co ,,daje" nam Pisior czy ostatnio Wojtas, który przeszedł metamorfozę pisowską.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:55:41
  Próba rozliczenia grabieży Polski na vacie a w szczególności dopadnięcie najbardziej w to zaangażowanych złodziei czyli międzynarodowych korporacji żydowskich, nazywanych dla niepoznaki "inwestorami" było by tym co w PRL-u nazywano podważaniem sojuszy czyli najgorszą zbrodnią prawie tak samo wielką jak np podważanie demokracji poprzez komisyjne powtórne policzenie głosów oddanych w wyborach. Oczywiście Pis kilku złoczyńców złapie i przykładnie ukara ale w sumie będzie to kilka x parę milionów czyli w istocie zważywszy na skalę tego przekrętu niewiele.
 • Partia interesów Syjonistów of PiS.
  Nic dodać nic ująć.
 • @Wrzodak Z. 20:40:16
  goebels też był mistrzem w propagandzie i kłamstwie, a wiadomo jak skończył.
  To i pisiory i peory też sami siebie pogrążą, kwestia czasu.

  Chociaż mając wszelkie media głównego ścieku będą płukania szarych komórek u młodych i to intensywnie i ile się da.
 • amerykanscy sojusznicy ??? !!!
  Nasi " sojusznicy" USA mają POPISkaźne konto ZBRODNI I LUDOBÓJSTWA.

  Już dorównują Niemcom hitlerowskim ... 

  Amerykańskie zbrodnie wojenne :
  ------------''
  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Ameryka%C5%84skie_zbrodnie_wojenne ;
  -------------
  Masakra w Mỹ Lai – zbrodnia wojenna dokonana 16 marca 1968 roku przez amerykańskie wojska lądowe, które zmasakrowały w wiosce Mỹ Lai w południowym Wietnamie nieuzbrojonych cywilów. Masakra wywołała oburzenie na całym świecie i przyczyniła się do spadku poparcia publicznego w USA dla wojny wietnamskiej w USA.

  Lista amerykańskich zbrodniarzy wojennych do dziś nie osądzonych i nie skazanych za zbrodnie wojnie w Wietnamie :

  Dwight Eisenhower
   John F. Kennedy
   Lyndon B. Johnson
   Richard Nixon
   Gerald Ford
   Robert McNamara
   Clark Clifford
   Melvin Laird
   James Schlesinger
   Henry Kissinger
   Earle Wheeler
   Thomas H. Moorer
   William Westmoreland
   Creighton Abrams
   Frederick C. Weyand
   Elmo Zumwalt
   William W. Momyer
   John S. McCain Jr.
   George Stephen Morrison.
  (... w milczeniu świata ...).

  https://ciekawostkihistoryczne.pl/2019/03/23/najwieksze-zbrodnie-amerykanow-w-wietnamie/ ;
  --------------------
  https://gadzetomania.pl/2046,9-najkrwawszych-dyktatorow-xx-wieku,all ;
  --------------------

  franko, salazar, hitler, stalin, pol pot , pinochet, sucharno, bignone, cała plejada amerykanskich prezydentów ze wspomnę tu tych ostatnich jak bush senior i junior, obama, oraz jeszcze paru,,, czombe, mugabe, mobutu, kadafi, husain, netanjahu, 
  władze Arabii Saudyjskiej
 • @Lotna 16:29:08
  Sprawa jest trochę bardziej złożona niż się to wydaje na pierwszy rzut oka.
  Zarówno marksizm jak i leninowski bolszewizm, a potem stalinizm, to były ideologię, które za jeden z priorytetów uznały likwidację religii i to nie tylko katolickiej. Z racji tego, że można uznać iż KK jest Kościłem europejskim, to właśnie on stał się obiektem najgorszych prześladowań i represji.
  Ostateczny rozpad ZSRR nie jest jednoznaczny że śmiercią marksizmu, który niestety przetrwał, a kolebką neomarksizmu i ściśle z nim związanej antykultury, czy się to komuś podoba, czy nie, są USA, które zaraziły tym śmiertelnym wirusem resztę świata, a nede wszystko Europę.
  Siły, które dbają o rozwój tej epidemii wykorzystują do swoich celów mniej lub bardziej świadome społeczeństwa i do wykorzystywanych należy także zaliczyć społeczeństwo Stanów Zjednoczonych.
  Kościół Katolicki dla tych sił jest i był największym zagrożeniem, stąd z taką furią jest zwalczany przez te siły.
  Trudno tu zwalić winę na Żydów, bo choć to oni stanowią wierchuszkę tej zbrodniczej, globalnej, zabójczej machiny, to gdy spojrzymy na takich chasydów np, którzy uchodzą za ultrasów w judaizmie, to wyraźnie zauważymy, że to nie oni napędzają nienawiść zarówno do KK jak i do Polaków i to nie oni stworzyli termin "judeochrzescijaństwo", którym z entuzjazmem posługują się nawet niektórzy uczestnicy tego forum, podczas gdy żadne judeochrześcijaństwo nie istnieje. Ukucie tej teorii służy jedynie rozwałce jedynego, prawdziwego Kościoła Chrystusowego.
  Chrystus dla katolika jest nowym przymierzem, a Kościół Katolicki nowym Izraelem, bowiem przymierze że starym zostało zerwane przez żydów i mowa tu oczywiście o przymierzu z Bogiem.
  Siły zła będą czynić wszystko, aby zniszczyć KK i czynią, co widać jest gołym okiem po tym, co się dzisiaj dzieje z Kościołem.
  Nie będę się rozpisywać na ten temat i powiem tylko, że pomimo wszystko KK przetrwa, bowiem można zabić człowieka, obojętnie jakiej on jest narodowości, ale nie można zabić Chrystusa, o czym wie nie tylko katolik, ale także żyd, który już raz próbował tego dokonać.
  Działania niektórych PiSiorów wyliczone są na rozwałkę KK, bowiem są oni na jurgielcie sił, o których mowa. Najgorsze jest to, że wielu zwykłych ludzi okazuje się być naiwnym i daje się omamić judejskim manipulatorom z żydowskiego jednak PiS, czy judejskim masonom pokroju Nycza, który właśnie wydał zakaz odprawienia mszy św. inaugurującej Marsz Niepodległości. I tu mamy do czynienia z kimś, kto w minimalnym nawet stopniu nie służy Bogu, a służy mamonie i takiego kogoś nie należy kojarzyć z KK, gdyż on sam się już dawno z niego wykluczył.

  Pozdrawiam serdecznie!
 • @Lotna 16:29:08
  A to z dedykacją dla Lotnej :)
  Po obejrzeniu proszę mi powiedzieć czego, albo kogo boi się Nycz?

  https://m.youtube.com/watch?v=WVhvAzYahzg
 • @Autor
  Nic dodać Janie...pokrętne wypowiedzi Krzysztofa wspomnianego już dawno mnie mierziły...chciałby mieć ciastko i zjeść ciastko...jak już dawno wspomniałem, że PiS-u się bronić nie da, tylko idiota może podjąć próby w tej tematyce, a tych tutaj na tym forum nie brakuje...pozdrawiam 5*
 • @Wrzodak Z. 20:40:16
  Moja odpowiedź nie będzie długa. Podzielam wszystkie pańskie poglądy i to nie tylko te zawarte w powyższym komentarzu.
  Jedynie dziękuję za uzupełnienie treści mojej notki.

  Pozdrawiam serdecznie!
 • @Jan Twardowski 21:08:06
  Tu zawata jest sama główna istota poruszonego przez pana problrmu.
  W tej to pana treści :

  " Siły zła będą czynić wszystko, aby zniszczyć KK i czynią, co widać jest gołym okiem po tym, co się dzisiaj dzieje z Kościołem.
  Nie będę się rozpisywać na ten temat i powiem tylko, że pomimo wszystko KK przetrwa, bowiem można zabić człowieka, obojętnie jakiej on jest narodowości, ale nie można zabić Chrystusa, o czym wie nie tylko katolik, ale także żyd, który już raz próbował tego dokonać.
  Działania niektórych PiSiorów wyliczone są na rozwałkę KK, bowiem są oni na jurgielcie sił, o których mowa. Najgorsze jest to, że wielu zwykłych ludzi okazuje się być naiwnym i daje się omamić judejskim manipulatorom z żydowskiego jednak PiS, czy judejskim masonom pokroju Nycza, który właśnie wydał zakaz odprawienia mszy św. inaugurującej Marsz Niepodległości. I tu mamy do czynienia z kimś, kto w minimalnym nawet stopniu nie służy Bogu, a służy mamonie i takiego kogoś nie należy kojarzyć z KK, gdyż on sam się już dawno z niego wykluczył." .

  Doskonała koncowa konkluzja, nic dodać nic ująć. Brawo.

  Z szacunkiem.
 • @Monaco 21:02:44
  Największą jednorazową zbrodnią wojenną w historii jest zbombardowanie w nocy z 14 na 15 lutego bezbronnego i nie posiadającego żadnego znaczenia strategicznego Drezna. Mówi się o 380 000 ofiar.
  Najśmieszniejsze jest to, że ofiary tego bombardowania wywiezione do spalenia w niemieckich obozach posłużyły do udowodnienia tezy o gazowaniu ludzi w tych obozach. Szczyt żydoskiej perfidii!
 • @trybeus 21:20:25
  Miło Cię widzieć na blogerskim szlaku!

  Pozdrawiam również!

  PS "PiSu nie da się bronić"
 • @Monaco 21:26:08
  Dzięki i pozdrawiam miło!
 • @Drab61 21:26:47
  Ja bym posunął się nieco dalej w czasie i przypomniał, że ani Hiroszima, ani Nagasaki nie były obiektami o charakterze strategiczno wojskowym.
  Wymordowano tam tylko ludność cywilną.
 • @Jan Twardowski 21:41:42
  najśmieszniejsze jest to że Japończycy chcieli się poddać przed zrzuceniem tych bomb, ale nie chcieli z nimi o tym gadać, zaczęli dopiero po ich zrzuceniu ...
 • "Schizofrenia, czy realizm?"
  ----------------
  Prawda jest taka, że jak czarci pomiot Polaków nie morduje - to znaczy, że ich hoduje na mięso armatnie - i tyle.
  Taka hodowla odbywała się za tamtej komuny - ponieważ były plany, że oto armia czerwona będzie pić szampana na gruzach Paryża. Tymczasem okazało się, że tzw. Zachód skomunizowano i bez interwencji armii czerwonej - więc komunę moskiewską rozwiązano jako już nieprzydatną. Teraz mamy etap nasycania Europy - młodym, kolorowym, przeważnie kryminalnym - elementem i proces ten dopiero się nieśmiało rozwija. Docelowo będą to setki milionów kolorowych - więc usrahellskie wojsko w atrapie Polski jest po to aby pilnować owego nasycania. Z kolei zimna wojna bis - gdzie Rosja robi za czarnego luda - ma odwrócić uwagę tubylców od wspomnianego nasycania.
  Na koniec - kto dzieli wspólnotę rozbójnicza na PiS, PO, PSL, SLD, etc. - ten sam sobie szkodzi. Oczywiście ocena PiS-u przez Autora - jest trafna. Dodam do tego jeszcze zwyżkę umieralności tubylców w atrapie Polski - więc ta obecna hodowla tubylców nie jest tak do końca hodowlą intensywną.
 • @demonkracja 21:53:28
  żeby doprowadzić do depopulacji Polski czarci pomiot nie musi mordować, po prostu nauczył się subtelności w tej kwestii
 • @Jan Twardowski 15:57:35; Astra, J. Ruszkiewicz i inni
  Filosemitą na pewno nie jestem, o czym wielokrotnie pisałem narażając się nawet na zarzut antysemityzmu, ale mniejsza z tym.

  Mnie natomiast trochę mierzi Państwa krótkowzroczność polityczna sprowadzana tylko do polskiego poziomu. "Na złość i nienawiść do PiS-u chcą Państwo odmrozić nasze polskie uszy". Tak po prostu nie można, bo polskie państwo naprawdę znów zniknie z mapy świata. Należy sobie postawić pytanie: Z kim nam po drodze i co da nam najwięcej korzyści przy oczywistych warunkach brzegowych? Musimy myśleć przyszłościowo, strategicznie a nie operacyjnie czy taktycznie.

  Nie jesteśmy samotną wyspą i nigdy nie będziemy. Czy nam się to podoba czy też nie. Tak jest i nic na to nie jesteśmy w stanie poradzić. Nie mamy nawet broni jądrowej, a tylko takie kraje liczą się w geopolitycznej rozgrywce.

  Naszymi atutami są tak naprawdę: położenie, liczebność i zasoby naturalne oraz kreatywność młodych Polaków. I pod tym względem winniśmy ukierunkowywać nasze działania. Jakby nie osądzać źle PiS-u to w tych obszarach dokonuje najwięcej w ostatnich 30 latach.

  Czy państwo naprawdę nie widzą i nie zauważają, że na dzień dzisiejszy władzę może objąć jedynie PiS albo skrajnie antypolska PO z akolitami? Danie znów władzy PO wiązałoby się już z fizycznym rozbiorem Polski na regiony np. poprzez likwidację województw, czyli władzy państwowej w terenie. Tego Państwo chcą? To proszę to napisać oficjalnie: Nie chcemy PiS-u, wolimy PO a tym samym następny rozbiór i likwidację Polski (na zawsze?)!

  Taktycznie dziś tylko taki mamy wybór, co nie znaczy, że musimy akceptować politykę PiS w całości. Owszem nie, ale należy przez najbliższe lata budować (choćby na fundamencie Konfederacji) propolska formację, która będzie umiała i będzie w stanie rządzić, ale realnie a nie teoretycznie.

  Państwu marzy się jakaś neutralność Polski. Naprawdę Państwo uważają, że dziś jest to możliwe? Jakie mamy dziś atuty aby stać się geomocarstwem. Naprawdę żadne.

  To tylko takie dygresje, resztę napisze jutro w formie notki jako odpowiedzi do ostatnich dwóch tekstów będących moją krytyką (Pana i Pana Smola)
 • @Jan Twardowski 21:08:06
  Dziękuję za komentarz, z którym się niemal całkowicie nie zgadzam, a który jednakowoż nie odpowiada na nurtujące mnie pytania.
  Nie dotyczą one kościoła, a sumienia katolików, po prostu. Jak można bratać się z mordercami, jednocześnie uważając się za wyznawcę Chrystusa.

  Pozdrawiam równie serdecznie!
 • @Jan Twardowski 19:40:01
  Szanowny Panie głosując na Konfederację odniósł Pan wielki sukces! Gratuluję naiwności!!
  Jak pisał towarzysz Stalin: nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy.
  Oraz: a jeszcze ważniejsze od tego kto liczy głosy, jest kto układa alternatywę wyborczą. Jest wtedy dobrze ułożona gdy bez względu kto wygra, wybory były zawsze wygrane. Tyle Stalin.
  Wybory w Polsce są ustawione w 100%. O tym kto będzie w parlamencie decydują "starsi i mądrzejsi" poprzez media będące w ich rękach!!. Dlaczego więc zdecydowali oni aby w Sejmie znalazła się Konfederacja?
  To proste: ktoś w Sejmie musi "robić" za "faszystów" i antysemitów, oni są potrzebni aby globalne żydowskie media mogły szkalować Polskę i Polaków twierdząc, że polski Sejm jest opanowany przez faszystów! Taki numer ułatwi żydom szkalowanie Polski co jest z kolei potrzebne by wyłudzić od nas odszkodowania.
  Tylko dlatego Konfederacja jest w Sejmie, myślę, że politycy tej partii w większości zdają sobie sprawę z tego dlaczego znaleźli się w Sejmie i czego się od nich oczekuje! To jeszcze jedna żydowska sztuczka, a Pan stary wróbel daje się nabierać na takie plewy!?
  Wydaje się Panu, że w Polsce jest jakaś demokracja? Że żydostwo które przechwyciło władze odda ją w wyniku tego, że Pan na kogoś tam zagłosuje?
  Niech Pan będzie poważny! Gdyby wybory mogły cokolwiek zmienić, to od dawna by ich nie było!
 • @krzysztofjaw 21:59:36
  Napiszę tylko tyle: ani Norwegia, ani Szwajcaria, a tym bardziej malutka Islandia, to nie są mocarstwa i mrzonki o jakimś Międzymorzu, Trójmorzu, czy 500+morzu, to należy między bajki wsadzić, a brać przykład z wymienionych państw.
  Opinie Friedmana ze Stratfor, to duby smalone dla niedorozwiniętych umysłowo, z całym szacunkiem dla chorych.
  Wszyscy idioci lansujący międzymorskie teorie, nie biorą pod uwagę tego, że w branym pod uwagę regionie nie można stworzyć takiej konstelacji geopolitycznej bez udziału Rosji. W piekle to i sam Piłsudski śmieje się z tych pomysłów.
  Poza tym dla Polski nie ma najmniejszego znaczenia czy rządzi PO, czy PiS, SLD, bądź PSL. To wszystko jest Magdalenka i każda z tych opcji jest wrogą Polsce. Przecież już Kwaśniewski budował amerykańskie sojusze wraz z polskim Guantanamo gdzieś w Klewkach, albo w ich okolicach.
  Zacytuję Trybeusa - "PiSu nie da się bronić" i proszę mi wierzyć, że żadne pańskie argumenty nie przemawiają do mnie.
  Napisałem powyższą notkę nie po to, aby Pana przekonać do swoich racji, ale po to, aby wskazać, że istnieje opcja nieżydowskiej Polski.

  Pozdrawiam
 • @Lotna 22:21:37
  Chciałem jedynie wskazać na to, że nie każdy jest katolikiem, kto się nim mieni. Nie udało mi się :(
 • @władek 22:28:43
  Daj Pan spokój.
  Ja po prostu nie mam zamiaru robić za niewolnika w przeciwieństwie do Pana i pańskie argumenty mnie nie przekonują.
  Zapewniam Pana, że w Polsce jest wielu ludzi, dla których Polska coś znaczy i w samej Konfederacji również.
  To co Pan pisze, to pokłosie żydowskiego defetyzmu zasianego w Polakach. Są tacy, co mają Putina w lodówce, a inni z kolei Żyda.
  Ja mam tam serek, mięsko i warzywa i tak chyba pozostanie.

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 21:59:36
  Dymiący piecyk

  Konstanty Ildefons Gałczyński


  Teatrzyk Zielona Gęś


  ma zaszczyt przedstawić

  "Dymiący piecyk"

  Występują:
  Chór Polakow
  Dymiący piecyk
  Osiołek Porfirion
  i Dzwony

  Chór Polakow
  basem, wierszem My tu od wieków stoimy,
  a ten piecyk ciągle dymi.
  Czy to w lecie, czy też w zimie
  piecyk dymi, piecyk dymi,
  ach, geopolitycznymi
  racjami jesteśmy wyni*

  Dymiący piecyk
  O, biedny, biedny jam piecyk,
  od wieków te same rzecy.
  Od tej ściany do tej ściany
  cały piec zaczarowany,
  więc czy to w lecie, czy w zimie
  dymem natrętnym dymię
  i nic się, ach, nic nie zmienia,
  a ci Polacy modlą się i grają Szopena,
  och!

  Chór Polaków
  Cudu! Cudu!
  "Jak jarmużu bedłki", (?)
  tak cudu pragnie lud!.

  Osiołek Porfirion
  z narzędziami Nic nie rozumiem. Nie ponimaju. I do not understand. Wynosi popiół, czyści rury, czyli wykonuje kilka prostych czynności zduńskich

  Piecyk
  przestaje dymić

  Chór Polaków
  natychmiast z radości pogrąża się w pijaństwo i dzwoni w dzwony

  Dzwony
  Bum-buum tedeum!

  Chór Polaków
  konkluzja Nasz piecyk cudem zreparowany,
  lecz Osiołek Porfirion to gość podejrzany. biją Porfiriona


  K U R T Y N A

  *szczeni

  Konstanty Ildefons Gałczyński
  Pierwodruk: «Przekrój» 1946, nr 86


  „Naszymi atutami są tak naprawdę: położenie, liczebność i zasoby naturalne oraz kreatywność młodych Polaków. I pod tym względem winniśmy ukierunkowywać nasze działania. Jakby nie osądzać źle PiS-u to w tych obszarach dokonuje najwięcej w ostatnich 30 latach.”

  A przykładami tak nakierunkowanych działań PiSu są — ?
  Likwidacja polskich przedsiębiorstw - inicjatyw kreatywnych młodych Polaków? Likwidacja polskiego rolnictwa? Czy rozdawnictwo polskich paszportów w Izraelu? Czy może dozwolenie niekontrolowanej imigracji z Ukrainy? A może przyjęcie największej liczby imigrantów w całej UE, bo nam potrzeba rąk do pracy? A może przygotowania legislacyjne umożliwiające przejęcie polskich zasobów naturalnych? https://lotna.neon24.pl/post/151079,polaku-nie-spij-bo-cie-okradna

  Bardzo jestem ciekawa, tych „prostych zduńskich czynności” w wykonaniu PiSu.
 • @Jan Twardowski 22:43:08
  Trzeba było tak od razu. :)))
 • @Drab61 21:26:47
  Tym na fotografii to Polacy powinni w ostatnich wyborach podziękować. ..... ale 500 złotych zakryło głosującym na PIS i PO oczy, niestety.

  http://xportal.pl/?p=31860

  Parę facjat można tu zobaczyć, a przy oknie siedzi w mycce sam premier.
 • Może nie "pisior" a PiSaur
  Pokatastrofalny prezessimus doszedł do władzy wykorzystując obłudnie mityczne kulty historyczne uzyskujące w pasożytniczych kompromisach kadrowo dialektycznych akceptacyjny protektorat pasożytniczego wykorzystywania Ewangelii do rozrostu materialistycznego katolickiego Kościoła judeoEpiskopalnego.
  Po osłupieniu sądownictwa, resortów siłowych i nauki oraz mediów propagandy weźmie się za Episkopat jak bliźniak Lech za abp Wielgusa.
 • @Jan Twardowski 21:41:42
  Dokładnie, dlatego umieszczona jest lista zbrodni amerykanskiego reżimu , truman też tam jest....... .
 • @Drab61 21:26:47
  Angole dziś twierdzą że była to ich zemsta za Londyn, Warszawę i Stalingrad.

  Dlatego kto dziś bredzi o globalnej wojnie z użyciem bomb (A) i do niej podjudza musi być idiotą , chorym psychopatą, bo dąży do unicestwienia całego ludzkiego istnienia i dorobku cywilizacji.

  Takich fanatyków należy nie leczyć bo na debilizm nie ma leku, ale szczelnie izolować.
 • @Jan Twardowski 22:39:31
  Norwegia nie ma żadnego geostrategicznego ważnego położenia, Szwajcaria jest bankiem dla wszystkich i to od bardzo dawna, i na tym bazuje, i dlatego jest niezależna i neutralna a Islandia malutką wyspą, która jest tylko gdzieś na obrzeżach świata polityki, choć bardzo cenię jej władze za uwolnienie się od banksterstwa międzynarodowego. My jesteśmy w centrum Europy, niejako jej "sercem" i łakomym kąskiem dla wielu i wielu też nas zdradzało w przeszłości. Historia się kłania i ona winna być naszą nauczycielką. Od niepamiętnych czasów zawsze mieliśmy dwóch wrogów: Niemcy i Moskwę i tak jest do dzisiaj... a były to czasy, kiedy nawet nie było tak znienawidzonego tutaj państwa Izrael. Proszę przeto nie doszukiwać się w tym stwierdzeniu mojego filosemityzmu. Przytaczam fakty historyczne. Jutro więcej.
  Pozdrawiam
 • do Autora """Wynurzenia PiSiora"""
  " " Schizofrenia, czy realizm ? " "

  Tak to jest schizofrenia PiS w realu.

  Podając się za Katolików są Żydami .
  Podając się za Polaków są Żydami i Ukraincami.
  Podając się za lepszy sort są odwrotnością tego sortu.

  Tylko problem jest w tym, że tych 45% wyborców oddało głos na PiS (z około 60% głosujących) mimo wyraźnie przez całe lata akcentowanej przez PiS schizofrenii.
  Więc zwolennicy PiS nie widzą tego lub jest to im całkiem obojętne w zaistniałej sytuacji wyboru między uczciwoscią, praworządnością a finansową chociażby minimalną poprawą swojego materialnego bytu.

  A Pana opinia bardzo trafna,

  Pozdrawiam i miłego dnia :)
 • Dlaczego te wieczne płacze i opowieści o "odwiecznych"wrogach????
  Kraj o dobrym położeniu, mogącym dawać znakomitą pozycję do wytargowania sobie wszelkich beneficjów??kraj ludzi walecznych, odważnych i bitnych!!
  Dlatego, że dla wszystkich po kolei rządów... ważniejsze są od wieków swoje interesy swoich grup, stronnictw,kolesi, kuzynów, cudzoziemców..uwieszanie się u cudzych klamek.
  Oraz ""pokazanie"się....

  https://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201909/1569001563_cg1mx7_600.jpg
  każda kolejna ekipa, roi się od kolegów królika na eksponowanym stanowisku i nawet pozornie porządny facet na wysokim rządowym stanowisku , mający ogromne dochody i majątek zgromadzony na państwowym /8 mln zł/okazuje się małym krętaczem od kamienic.
  Nie potrafi się zadowolić sporym majątkiem,w większości pochodzącym z podatków zapracowanych, przemęczonych Polaków. MUSI kombinować,
  Patriotyzm,troska o przetrwanie narodu/ lecznictwo, wojsko/, jego dumę..Poland first,ma w d...ie.
  zawisnąć u klamki pana, zasłużyć na jego łaskawe spojrzenia.. oto cel

  za ś.p. kardynałem S.Wyszyńskim:

  Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich.

  Chciejmy patrzeć w ziemię ojczystą, na której wspierając się, patrzymy ku niebu. Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie – aby nie ulec pokusie „zbawiania świata” kosztem własnej Ojczyzny.

  — mówił, dodając że najpierw trzeba umocnić własną Ojczyznę, a dopiero w dalszej kolejności myśleć o innych, o sąsiadach:

  Niestety, u nas dzieje się trochę inaczej – „zbawia” się cały świat, kosztem Polski. To jest zakłócenie ładu społecznego, które musi być co tchu naprawione, jeżeli nasza Ojczyzna ma przetrwać w pokoju, w zgodnym współżyciu i współpracy, jeżeli ma osiągać upragniony ład gospodarczy. Nieszczęściem jest zajmowanie się całym światem kosztem własnej Ojczyzny"  https://wpolityce.pl/polityka/346730-lewica-kupczy-ewangelia-byle-wygrac-spor-o-imigrantow-nie-ulegajmy-pokusie-zbawiania-swiata-kosztem-wlasnej-ojczyzny
 • @zbig71 18:53:41
  Oj naiwny naiwny...
  A ile to skotów i czołgów mieli np Bośniacy w Serbii gdy zaczęła się "pokojowa rewolucja" ? a ile skotów mieli islamiści z Kosowa gdy "wyzwalali" Kosowo a ile czołgów mieli islamiści w Syrii na początku rewolucji ?
  I co siły rządowe mające setki czołgów i skotów jakoś tym cywilom nie dawały rady ?
  Zastanawiałeś się dlaczego ?
  W Polsce taki scenariusz jest tak samo realny. Granica z Zachodem jest jak zasilić "humanitarnie" "polską" demokrację... do tego masowe pokojowe bombardowania...
  Nie masz chłopie wyobraźni..rozejrzyj się po Jugosławii, po Libii, po Syrii..
 • @Jan Twardowski 19:22:22
  a jaką miał alternatywę Jaruzelski ?
  Co go do zmusiło do rozmów z Rockefellerem ?
  Jakie argumenty miał w ręku Rockefeller ?

  Rockefeller miał na gwizdek wszystkich solidaruchów oraz KK z JPII na czele a do tego NATO i jego siły zbrojne..
  Jakie miał wyjście Jaruzelski ? Mogł podjąć walkę jak Kaddafii czy Husain i tak skończyć... a z nim setki tysięcy Polaków ...
  Nie chciał tego i miał rację...
 • @krzysztofjaw 21:59:36
  "
  Czy państwo naprawdę nie widzą i nie zauważają, że na dzień dzisiejszy władzę może objąć jedynie PiS albo skrajnie antypolska PO z akolitami? Danie znów władzy PO wiązałoby się już z fizycznym rozbiorem Polski na regiony np. poprzez likwidację województw, czyli władzy państwowej w terenie. Tego Państwo chcą? To proszę to napisać oficjalnie: Nie chcemy PiS-u, wolimy PO a tym samym następny rozbiór i likwidację Polski (na zawsze?)!
  "
  Bardzo dobra argumentacja.
  Piszę to samo słowami "jak nie PIS to kto ?"
  a ryzyka są takie jak Pan opisuje.

  Krytycy PISu są krótkowzroczni widzą tylko wady PISU (a PIS je ma i to drażniące) ale nie widzą konsekwencji dla Polski wygranej PO (innych opcji po prostu nie ma).
 • @Jan Twardowski 22:39:31
  "
  Napiszę tylko tyle: ani Norwegia, ani Szwajcaria, a tym bardziej malutka Islandia
  "
  To malutkie peryferia bez strategicznego znaczenia.
  Polska to środek Europy zwornik Europy położenie strategiczne między wschodem a zachodem.
  Polsce tylko Rosja pozwoli być neutralną ale agresywny zachód prący na wschód jak Napoleon, Piłsudski, Hitler...nigdy nie pozwoli na neutralność Polski... no bo ze Polski jak dobrać się do wschodnich "konfitur" ?
 • @Oscar 08:04:43
  Wyobraźnia to chyba jest u Ciebie za daleko. Nie chodziło mi o skoty , tylko o możliwości. W zasranym PRL zwykli ludzie nie mogli nawet pomarzyć o jakiejkolwiek broni, dlatego ten zasraniec sowiecki Jaruzelski mógł spacyfikować cały naród. Jugosławia to zupełnie inny przykład, tam stronom dostarczano broń. Np: z byłego NRD, po to, aby Niemcy mogły osłabić Serbów, czyli Rosję.
 • Pieniądze nie wyczarowują się z powietrza, za wszystkie "reformy" zapłacą zwykli zjadacze chleba.
  Gospodarka to system naczyń połączonych,za "reformami" nie idą pieniądze na ich realizację dla samorządów/to samo robiła PO/, więc samorządy nie mając na narzucone im cele, podnoszą lokalne podatki i opłaty/wiem z autopsji/, w 2020 roku uprzedzają że wzrosty będą drastyczne.
  Podobnie spnie mieszkaniowe, opłata eksploatacyjna ma wzrosnąć znacznie.
  Poza wzrostem opłat za śmiecie, CO, gaz, prąd, wodę...
  https://www.money.pl/gospodarka/podwyzka-placy-minimalnej-bedzie-miala-wplyw-na-wzrost-czynszow-i-cen-mieszkan-6433528224069249a.html

  https://serwisy.gazetaprawna.pl/samorzad/artykuly/1431761,podniesienie-placy-minimalnej-w-2020-r-to-dla-samorzadow-koszt-16-mld-zl.html

  Za benefity "wybranych"/w tym milionerów/ zapłacą wszyscy.
  Więc wszystko pięknie , ładnie pozostaje pytanie o podstawową sprawiedliwość!!!!!!!!!!!
 • @trojanka 09:27:27
  https://gliwice.eu/aktualnosci/miasto/wydatkow-coraz-wiecej-pieniedzy-od-rzadu-za-malo-0


  https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/604494,czestochowa-katastrofa-finananse-polityka-rzad-pis-ktos-chce-zamordowac-samorzady.html

  https://innpoland.pl/153661,samorzady-alarmuja-bedziemy-bankrutowac-rzad-zabral-im-pieniadze

  https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/samorzady-dostaja-za-malo-pieniedzy-na-zadania-zlecone-przez-rzad-ciechanow-idzie-do-sadu,123175.html

  Pan Banaś przekonywał że jest dobrze....
  https://www.money.pl/gospodarka/obietnice-pis-realizowane-kosztem-rozwoju-twierdza-samorzady-rzad-sprawdza-6403818498725505a.html

  https://portalkomunalny.pl/wladze-poznania-rzad-pozbawia-samorzady-pieniedzy-395836/  https://oko.press/polowa-samorzadow-ma-zaplacic-z-wlasnej-kieszeni-za-wrzesniowe-podwyzki-dla-nauczycieli-zabraknie-pieniedzy-na-rozwoj/
 • @Oscar 18:15:23
  "a Tramp nie realizuje "planów", koncepcji mafii."

  A Gryguć twierdzi, że jego wybór to rezultat upodobań usraelskiej soldateski. Ciekawe jak dalece ( i czy w ogóle ) różni się ta soldateska od mafii związanej z FED, City i Wall Street.
  A wygląda na to, że to ona stoi za uprawami opium w Afganistanie.

  Pozdro!
 • @Oscar 18:18:53
  "Rockefeller wyznaczał niewątpliwie swoją stronę."

  To może być bardzo dobre porównanie.
  Kiszczak zapraszał "opozycję" do okrągłego stołu, a szczebel wyżej Rockefeller zapraszał "opozycję" do swojego wieżowca.

  Nie pasuje mi tu tylko sposób prowadzenia tej rozmowy.
  Wygląda na to, że Rockefeller próbował jakoś przekonać Jaruzelskiego, a nie wydawać mu polecenia. Taki wniosek wysnuwam oczywiście na podstawie jakże skąpych opisów spotkania. Polecenia wydaje się drogą służbową, jakkolwiek by ona w przypadku mafii nie wyglądała, a nie schodząc na sam dół ze swojego biura serdecznie i przyjaźnie witając gościa...
  Ale może się mylę.
 • @krzysztofjaw 21:59:36
  "Czy państwo naprawdę nie widzą i nie zauważają, że na dzień dzisiejszy władzę może objąć jedynie PiS albo skrajnie antypolska PO z akolitami?"

  Właśnie dzięki takim "bystrzakom" - bo jak Polacy zagłosowaliby np na Konfederację, to by się to po prostu takim "bystrzakom" w głowie nie mieściło.

  Trzeba być już naprawdę niezłym debilem, żeby myśleć, że jak nie pis to po.

  Pozdro!
 • @zbig71 09:13:40
  "Jugosławia to zupełnie inny przykład, tam stronom dostarczano broń. Np: z byłego NRD, ..
  "
  Przypomnę tylko że "z byłego NRD" do Polski jest bliżej niż do Jugosławii.
  Tuż przed stanem wojenny słyszałem głośne nawoływania by zajmować magazyny wojskowe. a na ulicach widziałem "zomowców" którzy wykonując zadania wystawiali w górę dwa palce.. czyli deklarowali poparcie dla solidaruchów. Jakie były podziały w wosku ?
  Co by się stało gdyby tłum zajął jakieś magazyny woskowe ?

  Odrobina wyobraźni... wojna wisiała na włosku. Jaruzelski jej uniknął.
 • @Jan Twardowski 19:40:01
  Jest dowodem dzieciecej naiwności, a może braku politycznej wiedzy, żeby uznawć Konfederacje za formację polityczną działajaca na rzecz suwerennosci Polski.
 • @stanislav 14:14:13
  Jeżeli pańska formacja wprowadzi do sejmu choć jednego posła, to obiecuję, że zagłosuję na was, a póki co, będę naiwnie głosować na Konfederację.

  Pozdrawiam!
 • @Jan Twardowski 14:19:22
  Kompromituje się pan tym stwierdzeniem, gdyż ci co od lat glosują na PiS argumentują podobnie do pana - głosujacego i....chcącego głosować na Konfederację, czyli nowy żydowski projekt.
 • @stanislav 14:25:46
  Pan oczywiście ma i doświadczenie polityczne i nie jest Pan naiwny, a także posiada Pan dowody na to, iż Konfederacja to nowy, żydowski projekt.
  Z pańskich opinii wynika, że jedynym Polakiem w naszym kraju jest Pan, bo u pana Kosiura to też znalazłby Pan jakieś podejrzane geny.
  Z taką obsesją nawet nie zbliżycie się do polityki. Nigdy.
  A teraz czekam na raport na temat żydowskiego rodowodu Konfederacji.
 • @Jan Twardowski 14:38:53
  Mnie wystarczy wiedzieć że Konfederacja to zlepek neoliberałów różnych odcieni.
  Neoliberalizm jest anty społeczny czyli anty narodowy... to ideologia oligarchów by łatwiej grabić i wyzyskiwać biednych.

  Nie zagłosuje na żadnego neoliberała choćby nie wiem jak się uważał za najprawdziwszego z prawdziwych Polaków.
  Polacy też bywają idiotami, szubrawcami...
  Nie rozstrzygam kim są neoliberały wiem że są szkodnikami.
 • @Oscar 14:48:19
  Oscar, Ty mnie nie zaskakujesz swoimi okrągłostołowymi wywodami.
  Nikt Ci nie broni głosować na bandę czworga.
 • @Jan Twardowski 14:38:53
  Nie mam ambicji ewangelizować pana politycznie. Wiedzę zdobywa się poprzez mozolną własną edukację, albo w drodze analizy rzeczywistosci, a pan chciałby iść na łatwiznę i otrzymać ode mnie " raport".
 • @stanislav 15:23:41
  Proszę nie dramatyzować i powiedzieć mi jedynie, na czym Pan opiera swoje opinie o tym, że Konfederacja to nowy, żydowski projekt. Chcę to wiedzieć, gdyż stawia Pan poważny zarzut, który wg mnie jest jedynie oszczerstwem.
 • @Jan Twardowski 15:28:50
  Musialbym zrobic panu krótki wyklad, ale pan nie jest sklonny przyjmowac argumentów racjonalnych( wnioskuję to z pana wpisu - obecnego, jak i kilku wcześniejszych ), gdyż jest pan okopany na stereotypach i pozorach. W skrocie powiem jedynie, że proszę zobaczyć, kto tam gra pierwsze skrzypce i dlaczego oraz zastanowic się czemu ten pseudonarodowy i odlotowo liberalny mimo wszystko nagłaśniany jest w żydowskich mediach?!
 • @Oscar 13:03:06
  Masz dobry słuch. Źadna wojna nam wtedy nie groziła, chyba, że byłaby inspiracją z jakiegoś innego państwa.
 • @Jan Twardowski 15:19:29
  "Banda" też mi się nie podoba.
  PIS to najmniejsze zło z tej bandy...
  Mniejszym złem było SLD Millera ale wrogowie narodu Polskiego rozwalili..
  Dobra nie widać.. musi się ukrywać.. inaczej zostanie wytropione i unicestwione.
 • @stanislav 16:20:10
  Ja Panu powiem tak, nie jestem fanatykiem. Głosowałem na Konfederację, bowiem jak i Pan zapewne wie, opcja ta wywodzi się spoza układu magdalenkowego. Daję im swój mandat zaufania, co oznacza, że im ufam, gdyż nie czuję się oszukany prze żadnego Konfederata. Nie mogę wykluczyć, że nie zostanę jednak oszukany i jeżeli do tego dojdzie, to po prostu więcej nie będę na nich głosować, a póki co, Konfederacja daje mi nadzieję na lepszą Polskę.
  Pan jak widzę nie posiada argumentów na poparcie swoich też o Konfederacji, a argument, że Konfederacja nagłaśniana jest w mediach żydowskich jest lichy, bo tak po prawdzie to nie jest nagłaśniana, ale będzie, a to z racji tego, że wywiady i opinie Konfederatów przysporzą danemu medium bardzo wielu odbiorców w związku z wciąż rosnącą popularnością Konfederacji.
  Kto dzisiaj słucha PiSiorów, czy POlszewików?
  Konfederacja to nowa siła, która już wzbudziła zainteresowanie i nadzieję w społeczeństwie i trend ten będzie zwyżkować.
  Biorąc pod uwagę, że przy jedenastu posłach nie można jeszcze stworzyć klubu parlamentarnego, Konfederacja niezbyt wiele będzie mogła zdziałać w sejmie, ale pogadać to będą sobie Konfederaci mogli, co zaowocuje tym, że w kolejnych wyborach będą drugą jeżeli nie pierwszą siłą w Polsce i to, że tak uważam, to nie jest naiwność, a optymizm.
 • @Jan Twardowski 16:46:08
  Cóż to za "genialny" wniosek, że żydowski projekt "Konfederacja" jest przygotowywany na ewentualność jak trzeba będzie Polaków zbałamucić " katolicko-narodową alternatywą", bo te wszystkie pookragłostołowe (" liberalne", "demokratyczne", "patriotyczne") już są niemal zgrane do zera :))) Żydzi mają duże doświadczenie historyczne żeby myśleć na dwa rozdania do przodu. jest to ich przewaga w konfrontacji z takimi "optymistami" jak pan i panu podobni.
  Nie wiem ile pan ma lat ile razy może myć pan okłamywany w żywe oczy, aż się czegoś pan nauczy ?!

  JKM okłamuje głupią młodzież ( a nawet młodych-zdolnych z dużych miast, którzy już zdołali dorosnąć) od 40 lat- opowiadając koszałki opałki o wolnym rynku, konieczności sprowadzenia państwa do roli stróża nocnego itp; "młodzi narodowcy" od Giertycha zaprzańca, konformisty i politycznej kanalii, bałamucą co bardziej naiwnych, niedouczonych młodych patriotów, od lat conajmniej 17 ( sprzedajny Romanek od ponad 20tu) - instrumentalnie traktując wiarę katolicką i spuściznę endecką; o całej tej post KNP hołocie, którą uosabia niejaki Berkowicz szkoda gadać ( co przyzwoitsi członkowie KNP wyr.....i bez mydłą przez geszefciarza JKM rozstali się z "wolnościową elitą"); no i wreszcie "pielgrzym polityczny" G.Braun, zanurzony po uszy w syjonistycznym neokonerwatyzmie "anglosaskim" - udający pobożnego pątnika, pokładającego w Jezusie i Maryi ostateczną instancję uratowania Polski... ale pytam dla kogo? Bo jeśli dla Żydów, to zgoda! :)))
 • @stanislav 18:33:36
  Ja się nie zgadzam z pańską semantyką I nie uznam, że Konfederacja jest żydowskim projektem. Proszę zatem nie nalegac w tej kwestii.
  Owszem, wielokrotnie byłem okłamywany, choć nie zawsze wierzyłem w te kłamstwa. Człowiek się uczy całe życie i głupim umiera, o czym Pan zapewne słyszał.

  Korwin nie jest dla mnie autorytetem, ale wiele jego założeń jest słusznych i to, żeby ludziom nie dawać 500+, które w najlepszym przypadku pochodzi z ich własnej kieszeni, a w najgorszym z GP Morgan, co będą musieli zwrócić z lichwą, a po prostu im nie zabierać poprzez rozbójnicze podatki wg mnie jest cennym pomysłem.
  Trudno i panu będzie się z tym nie zgodzić.
  Ruch Narodowy obserwuję nie od dzisiaj i ideowo jest mi najbliżej właśnie do nich. Gdyby RN przyjął pańską narrację, to albo by ich pozamykali, albo pozabijali, a już z pewnością nie udałoby się im wejść do polityki. Z reguły ich narracja niewiele odbiega od pańskiej z tym, że jest bardziej cywilizowana, co oznacza, że oni zdają sobie sprawę z faktu, że chcąc uprawiać politykę nie można walić w żydów jak na neonowym forum np. Trzeba to robić z finezją, drogi Panie i narodowcy dorośli do polityki, choć wielu z nich jest młodszych od Pana.
  Czytając pańskie, czy pana Kosiura teksty tutaj, zdołałem poznać wasz stosunek do KK i doprawdy wiem z czego wynika pański stosunek do G. Brauna. Wy po prostu nienawidzicie KK i żadna dyskusja na tej płaszczyźnie nie przyniesie pomiędzy nami porozumienia, gdyż ja jestem katolikiem i cieszę się, że Konfederacja ma takiego kogoś jak Braun. Wbrew pańskim insynuacji, Grzegorz Braun może przysporzyć Konfederacji wielu zwolenników i przysporzy, a gdy z sejmowej mównicy zainwokuje przemówienie "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus", to na sali sejmowej zrobi się gęsto od dymu siarki, która zacznie skwierczeć w żydowskich łbach, a tych w poselskich ławach nie brakuje, prawda?
  Konfederacja jest konglomeratem myśli i idei politycznej i to jest jej siłą napędową o czym sami Konfederaci może jeszcze nie wiedzą, ale z pewnością się zorientują i nikomu nie przyjdzie do łba żeby się dzielić, bo stracą wówczas siłę.
  Na koniec zacytuję Panu G. Brauna, który w ten sposób wyraził się o nowym ambasadorze Izraela w Polsce - "Niech wraca do miejsca, skąd go diabli wzięli", ale i ja nie mam zamiaru Pana ewangelizować w żadnym zakresie.
  Powiem tylko, że kolejnym razem gdy przyjdzie Panu ochota na krytykę i szkalunek Konfederacji, to niech to będzie za jakieś pół roku np. Niech Pan da im nieco czasu, bo przecież jeszcze sejm nie zaczął obradować, a Pan już zdążył pogrzebać Konfederację.
 • Wszyscy
  Niestety w dniu dzisiejszym nie ukaże się moja odpowiedź z prozaicznego powodu - jestem przeziębiony i mam nadzieję, że jakoś wykuruję się do jutra.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 21:54:05
  Sugeruję wrzucić na luz, tym bardziej, że wiele więcej niż w komentarzach Pan nie wymyśli. Szkoda czasu zresztą, bo PiSu nie da się obronić.

  Pozdrawiam i zdrowia życzę!
 • @Jan Twardowski 22:02:39
  A kogo tutaj mamy ?

  Kneset ! ? Poznajecie ? http://xportal.pl/?p=31860

  Pozdrawiam
 • @Jan Twardowski 21:29:08
  Na co mam "im" dać czas? Przecież ci ludzie ośmieszają ( mówię o " ruchu narodowym") ideę oraz dorobek polityczny i społeczno-gospodarczy polskiego ruchu narodowego ( zresztą takie mają zadanie, czego niestety pan nie dostrzega).
  JKM w ogóle nie chce mi się komentować, bo to szarlatan i wyrachowany polityczny hochsztapler ( na szczęście już schyłkowy ).

  Z G.Braunem i jego gietrzwałdzkim bajdurzeniem nie można bez ośmieszenia się podejmować polemiki politycznej. Niech pan nie powołuje się na cytaty takie cytaty jw. z G.Brauna, bo to sztuczki dla naiwniaków. Wszystkie jego filmy finansowane przez " krytykowany rzekomo przez niego system" :))) są w gruncie rzeczy prymitywnym powielaniem zaoceanicznej narracji sowietologów - większości żydowskiego pochodzenia.

  Jeśli chodzi o pańską katolicką religijność, to mnie nic do tego. Niech pan mi wierzy znam to wszystko z autopsji. I nie ma we mnie żadnej nienawiści, a jedynie zdziwienie wobec bezkrytycznych " krzyżowców".

  Pańskie przekonanie i wiara w skuteczność "egzorcyzmów" jakie rzekomo przeprowadzi w Sejmie, to po prostu ilustracja tego jakiego rodzaju politykę chciałby pan nie tylko uprawiać, ale nawet uznawać za skuteczną. To prawdziwa tragedia dla Polski. To tak jakbym miał T.Rydzyka miał uważać za uduchowionego katolika :)))
 • @Jan Twardowski 21:29:08
  Żeby zachęcić pana do refleksji przytoczę dwa przykłady zachowań pana liderów sejmowych, w których pokłada pan takie nadzieje:

  1 ) https://www.youtube.com/watch?v=cWpRPPe5BZk&t=1781s

  polecam tak od 11:00 minuty , a potem od 29:00

  2) https://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo&t=9s
 • @Wrzodak Z. 20:40:16
  Innymi słowy, zdaniem prominentnego niegdyś członka Solidarności, zdychającym z głodu nie jest potrzebne 500+, to zbędne rozdawnictwo.

  Brawo, czysto solidarnościowa postawa. Słusznie związek znalazł się w rynsztoku.
 • @Oscar 16:30:48
  Urzędnicy MF kradli równo VAT a z tych karuzeli vatowskich to ile rząd uzyskał? Nic o tym nie wiadomo. Prawdopodobnie chodziło o ściganie drobnego przedsiębiorcy. Właśnie na takich żeruje system tylko jak długo?
 • @Oscar 18:18:53
  Jaruzelski miał wybór albo krwawa wojna domowa albo nie...
  wybrał "nie".
  Po prostu troszczył się o swoją dupę. Gdyby był patriotą, to nie jeżdziłby do Rotschilda po wskazówki jak układać scenę polityczną w Polsce tylko po prostu zarządził wolne wybory bez jakiegoś tam okrągłego stołu. Ale on był zwykłym rabem-wcześniej służył Moskwie potem poleciał do innego pana. Nie byłoby żadnej krwawej wojny. Panie Oskar wystarczy myśleć a nie słuchać, co podają do myślenia.
 • @stanislav 00:54:23
  Ależ dziękuję za ten materiał. Oglądnąłem ten zawarty pod pierwszym linkiem i przyznam, że zupełnie nie pojmuję, w czym mam się dopatrzyć argumentów, które w jakikolwiek sposób, ujmują postaci Brauna. Zupełnie przeciwnie, jego argumentacja na zarzuty gościa w kraciastej koszuli (to Pan?), jest że wszech miar merytoryczną i słuszną.
  Pan to chyba chciał wypromować tutaj swoją postać, ale powiem Panu, że lichy był to spot reklamowy i posunę się nieco dalej stwierdzając, że Pan się tam skompromitował, a posługując się tym linkiem, aby wskazać na urojone złe zachowania Brauna, kompromituje się Pan i tutaj. Strzela Pan kulą w płot i tylko nie wiem po co? Nie rozumiem pańskiej determinacji w pogrążaniu siebie.
 • @Oscar 16:22:57
  Sprzedawczyk ojczyzny za michę, nie powinien się wypowiadać.Zdrajco
 • @Oscar 18:15:23
  Trump to element mafii. Przez zięcia Kuschnera (był na etacie u Sorosa). I nie ma jednej mafi żydowskiej.Są różne frakcje, renegacie .
 • @zbig71 19:40:20
  Dasz Oscarowi drugą michę, to się nawet na stare lata, pozwoli obrzezać. Taki to człek. Tanio można go kupić.
 • @krzysztofjaw 21:59:36
  PiS jest tak samo skrajnie antypolski jak PO. I już oddają te 300 miliardów złodziejom
 • @krzysztofjaw 00:50:44
  Bzdura. Norwegia jest bardzo ważna. Choćby w kontekście o panowanie nad Arktyką. To Polska nie ma wielkiego znaczenia, wbrew temu co twierdzą PiSdzielskie nieuki i sprzedawczyki
 • @Oscar 08:04:43
  Bzdura. Ale ty za miskę zupy, niejedną bzdurę głosic będziesz. Smakuje zdradziecka strawa?
 • @Oscar 08:19:46
  To żaden argument pachołku mafii żydowskiej. Za iskę zupki sprzedałeś ojczyznę. Tanio mozna takich kupić.
 • @Oscar 08:23:41
  Akurat Norwegi czy nawet Islandia mają wielkie znaczenie. Gdyby Krzysztof i Oscar sie uczyli, to by wiedzieli o bazie NATO w Keflaviku. Wiedzieliby, że Islandia i Norwegia należą do NATO (a takie FInlandia czy Szwecja nie należą). Ale wy chyba szkoły kończyliście za świniaki? I Oscarowi to zostało, że sprzeda ojczyznę za michę zupy.
 • @stanislav 14:14:13
  Więcej robia niz jakieś WPS. Sketa nigdy nie osiągnie sukcesu
 • @stanislav 14:25:46
  Pan jest śmieszny. Prosze zarejestrować się w całym kraju, i to kogo0ś poważniejszego niż Mateńka.
 • @Jan Twardowski 14:38:53
  Kosiur kiedyś chciał startowac z list PiSu. Nie wiem, czy w końcu wystartował, czy też nie. I w końcu znienawidził świat
 • @Oscar 14:48:19
  Aleś żałosny sprzedawczyku. Jacyś domniemani neoliberałowie w Konfederacji ci przeszkadzają, a głosujesz na partię któej premierem jest bankster Morawiecki? Ty jesteś zwykła ....!
 • @stanislav 15:23:41
  To pisz coś pozytywnego a nie bzdury wymyślone przez kogos innego. Bo to właśnie powtarzasz
 • @stanislav 18:33:36
  Najwięcej kulturowego żydostwa jest w WPS. Niczym jakiś "naród" wybrany. Słabi jesteście merytorycznie i nieudaczni. Zazdrościcie więc innym względnego sukcesu. Ale jesteś zwyłą sektą. Doktrynerów trza trzymać daleko od decyzji politycznych. Bo doktrynerzy pchają narody ku zagładzie.
 • @interesariusz z PL 08:28:04
  Bo to za ich własne pieniądze., I pan żyje w jakimś matrixie. Kto zdycha z głodu? Jak ktoś chce pracować, to robotę dzisziaj znajdzie
 • @wercia 09:28:11
  Gorsze jest to, że w narracji Oscara to "solidaruchy" są wszystkiemu winni.
  Prawda jest taka, że to KORowskie żydostwo rozwaliło Polskę i rozwala nadal. To z nimi Jaruzelski zawarł deal na swoją nietykalność i nie tylko swoją zresztą.
  W ówczesnym czasie chamy i żydy działały w konsolidacji, dopiero potem się podzielili; Michnik vs Kaczyńscy.
  Jaruzelski skamląc przed ZSRR i prosząc Sowietów o interwencję, dbał tylko o własną d..., a gdy Sowieci odmówili z pomocą przyszedł Rockefeller, który stworzył żydowski trzon do biesiad w Magdalence, to Ci biesiadnicy zrobili z Jaruzelskiego prezydenta.
  W Polsce było zagrożenie rozlewu krwi. Ofiarami byliby zwykli ludzie, ale istniała możliwość, że Jaruzelski mógł skończyć jak Ceacescu, ale wówczas to chyba nie żydostwo zasiadłoby na tronie.
  W armii wszyscy wiedzieli, że ZSRR już nie istnieje i że Jaruzelski pozostał bez wsparcia że strony Sowietów, ale Żydzi zawsze są czujni i zmobilizowani.
 • @Jan Twardowski 09:30:59
  PanieTwardowski, co ja zrobie, że milość jest ślepa...jak tych mstolkow wyjacych na spotkaniu z Braunem, chcacych mnue zagluszyć. Pan im podobny więc życze jedynie zdrowia, bo na rozum za późno.
 • @stanislav 10:39:21
  Dziękuję za życzenia zdrowia i cieszę się, że jest Pan potworem inteligencji, a na tym forum i chyba w Polsce jedynym. Reszta to matołki, jak raczy Pan zauważać.
  Owszem, miłość jest ślepa, ale często dochodzi do rozwodów po ślubie.
  Choć ślubu z Konfederacją nie brałem, to zawsze mogę się jednak rozwieść, kiedy stwierdzę, że ukochana się puszcza :)))

  Pozdrawiam miło i obiektywizmu więcej życzę!
 • @Wican 09:50:03
  Panie, czy też pani @Wican, proszę ograniczyc swoje wybuchy i koniecznie wystawic swoją kandydaturę na prezydenta...bo poszukiwany jest taki "wszystkowiedzący". Z sektą nie mam nic wspólnego w przeciwieństwie do pana(i) bohaterów bajek politycznych wykrzkujących cynicznie: " Czołem wielkiej Polsce", albo " Szczęść Boże"
 • @Wican 09:36:14
  Typowe dla komucha. Komuch musi mieć wroga i ma: KK, imperialistów amerykańskich i Solidarność. Klasyka gatunku. No i,, żydowska mafię,,. Czyż to nie piękne ::))))?
 • @Jan Twardowski 10:49:38
  “Choć ślubu z Konfederacją nie brałem, to zawsze mogę się jednak rozwieść, kiedy stwierdzę, że ukochana się puszcza :)))”

  Puści się prędzej czy później, jak amen w pacierzu. Kiedykolwiek nie będzie ich frakcji żydów po drodze z ogólnie pojętym interesem Polski. Może to nie nastąpić dziś albo jutro, może za rok czy 10 lat, ale nastąpi. Niektórzy z nich już wypuścili jaskółki, np. Bosak mówiąc, że narodowcom jest po drodze z narodowcami ukraińskimi, bo łączy ich religia(?) , albo ten, który nie został wybrany do sejmu, ich rzekomy przywódca, mówiąc, że imigracja ukraińska mu nie przeszkadza.
  https://youtu.be/PSPYaQE7QFs

  Konfederacja, aby być skuteczna i patriotyczna, musi zawiązać się oddolnie, a nie jako żydowski wierzchołek ruchów narodowych. Jasne, że teraz trzeba ich w miarę możności popierać, bo tonący brzytwy się chwyta, a oni są taką brzytwą.

  Jeśli nie są - to za te pieniądze, które dostaną, mogą zorganizować znacznie szerszy ruch, który w następnej kadencji będzie miał o wiele więcej do powiedzenia w sejmie i działać w całej Polsce. Pożyjemy, zobaczymy, co zdziałają w interesie narodu polskiego.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:55:41
  Jak zwykle, Ruszkiewicz pisze bzdury!!! Jak można było rozliczyć złodziei i aferałów z PO, gdy szanowne sądy nie są uczciwe i sprzyjają lewakom i socjalistom??? Gdy reforma tych "sądów" i kasty nietykalnych zostanie przeprowadzona do końca, to wtedy da się uczciwie i skutecznie osądzić tych j/w!!!
 • Autor.
  Pisanie, że to PIS wprowadził LGBT do szkół, dowodzi, że autor buja w obłokach i pisze w większości BZDURY!!! Popularność polityków mierzy się ilością wrogów i takim przykładem jest A. Macierewicz!!! Gdy Prezydent RP zaproponował go na Marszałka Seniora Parlamentu , to podniósł się wrzask, że to hańba , syf , malaria itp!!! To pokazuje , w jakim państwie żyjemy i jak duże wpływy mają lewacy, porąbani liberałowie i różnego autoramentu zdrajcy , bo nie podoba się im, że ryje zostały oderwane od koryt a to boli i przeraża!Wy najbardziej boicie się tego, że PIS tak zmieni Polskę, że nie będzie powrotu do tego "jak było"!!!Najlepiej zostało to utrwalone na taśmach Sowy i Przyjaciół, gdzie "patrioci" i "oddani Polsce Politycy", pokazali, gdzie ją mają i jak należy ją skutecznie doić!!!To se ne wrati tawariszczi!!!
 • @zibi 20:00:49
  Będziesz nazywać mnie "tawariszczem", to Cię zbanuję.
  Karta LGBT weszła do szkół w Warszawie i wprowadził to bezpośrednio Trzaskowski, ale, czy PiS posiadając cały aparat władzy państwowej, włącznie z ministerstwem edukacji, nie mogło temu zapobiec.
  Liczę na krótką odpowiedź - mogło, czy nie?
  Nie ma najmniejszego znaczenia dla Polski, kto został marszałkiem seniorem.
  Znaczenie ma kto zasiada w ławach poselskich i w rządzie, a dzisiaj zasiada lewactwo i...lewactwo. Podzielili władzę jak zwykle to czynią od 1989 roku.
 • @Lotna 19:23:06
  Idąc takim tropem, to musiałbym idąc do ołtarza z żoną z góry założyć, że się puści.
  Proszę mi wierzyć, że tak nie było.
  Wiara, nadzieja i miłość, to taki katolicki standardzik :)
 • @Jan Twardowski 20:17:21
  To Ty też masz żonę żydówkę? :))
 • @Lotna 20:59:01
  W obu przypadkach Twoje insynuacje są nie na miejscu.
  Nie czytaj za dużo wupesów, bo rano znajdziesz Żyda w lodówce, albo już tam siedzi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930