Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
32 posty 623 komentarze

Wieści z Księżyca

Jan Twardowski - Komentowanie wydarzeń bieżących nie tylko z Księżyca

Czerwone igrzyska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na wschodzie musi być jakaś cywilizacja.

 

   Uczestniczymy w globalnych igrzyskach, których w historii świata było wiele, ale charakter tych dzisiejszych, różni się zasadniczo od wszystkich poprzednich. Otóż tym razem skierowany w dół kciuk cezara nie dotyczy gladiatora z areny, bo dotyczy gawiedzi zasiadającej na trybunach Coloseum i wyrok dotyczy wszystkich idiotów, niezależnie od tego, czy igrzyska przyjęli z entuzjazmem, czy z wyrazem dezaprobaty. Śmierć dotyczy ogółu.
   Aktualnie jesteśmy świadkami liczenia głosów po wyborach prezydenckich, które odbyły się w tym tygodniu w USA, co jest szeroko komentowane przez wszystkie światowe media, ale także przez niemal wszystkich Kowalskich z nadwiślańskiej krainy, czy może z nadwiślańskiego kibicu, a także przez Millerów znad Renu, choć ci drudzy mają to szczęście, że żyją w czymś, co posiada jeszcze status państwa.
Kiedy wejdziemy na jakikolwiek mienstreamowy portal informacyjny, to wszędzie, bez wyjątku, rysuje się identyczny przekaz. Czołówka czerwona i wytłuszczone liczby informujące o zgonach z powodu COVID. Następnie szereg katastroficznych wizji tzw. "ekspertów", dotyczących nieistniejącej pandemii. Kolejne doniesienia pochodzą zza Wielkiej Wody i dotyczą oczywiście wspomnianych wcześniej wyborów prezydenckich. Koniecznie musi być wzmianka o dewiantkach, zwolenniczkach mordowania nienarodzonych dzieci. Przyznaję się, że także dałem się na to nabrać.
Swoją drogą to Kaczyński jest autorem majstersztyku pod tytułem "strajk kobiet". Sam Mefistofeles lepszego cyrku by nie wymyślił i tak na marginesie zapytam, dlaczego do dzisiaj TK nie ogłosił wyroku w wiadomej sprawie i kolejne pytanie, czy ogłosi takowy kiedykolwieķ?
No, ale jakie to ma znaczenie? Kluczową kwestią w sprawie była kolejna odsłona igrzysk, pod płaszczykiem których bodaj 20 października przepchnięta została ustawa dotyczącą przymusu w zakresie szczepień.
Dalej napotykamy szereg doniesień że świata sportu, w których na czoło wybija się postać Roberta Lewandowskiego. Nic osobiście nie mam do niego, tylko nie potrafię zrozumieć dlaczego podczas morderczej pandemii zezwala się na organizowanie meczów piłkarskich, wyścigów samochodowych, żużlowych, czy turniejów tenisowych.
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to to, że ktoś uznał, iż zawody sportowe są nieodzownym elementem trwających igrzysk.
Broń Boże, nie winię tu sportowców, a wręcz przeciwnie roszczę pretensje do widzów z Coloseum, że godzą się na to. 

   Mam głęboko w rzyci relacje na temat "pandemii", wiedząc, że jest to jedna, wielka ściema, czego dowodem są statystyki, z których wynika, że w Polsce w ubiegłym roku w analogicznych okresach było więcej zgonów aniżeli w tym, a przypomnę, że Covid jeszcze był na smyczy.
Wg mnie, nie ma dla Polski najmniejszego znaczenia, kto zasiądzie na fotelu prezydenckim w USA, bowiem Polska i tak jest w tak czarnej dupie, że żadna hamburgerowa łajza nie zdoła jej rozjaśnić, a co najwyżej, to może jedynie poczernić ową czerń, tak jak Gary Brooker wybielał biel. Być może, że ma to jakąś wagę dla PiSu, choć i w to wątpię, gdyż poza tym, że pisorstwo ściągnęło do Polski jankeskie zagony, to w istocie uprawia politykę zgodną ze statutem demencjusza, Bidena. Pan Duda natomiast nadal będzie palić chanukowe świeczki w oknach Pałacu Prezydenckiego miast świec adwentowych, niezależnie od tego, kto będzie rezydentem gabinetu owalnego.
Nie obchodzą mnie "strajki" feminazistek, chcących się skrobać wieszakami. Wszak mogą jechać do Nowego Jorku, gdzie aborcja praktykowana jest do dziewiątego miesiąca ciąży. Nikt nie jest w stanie powstrzymać tej trzody przed wyskrobaniem się, a już z pewnością nie TK, czy polska konstytucja i tu taka mała dygresja; mówiąc za jednym z pisiorskich publicystów, to patrząc na te feminazistki, można uznać prawo do aborcji za jak najbardziej uzasadnione i można by tu zastosować nawet wariant aborcji opóźnionej z korzyścią dla reszty społeczeństwa.
W narzuconych nam warunkach przez anonimowych wodzów bolszewickiej rewolucji, nie interesują mnie wyniki meczów piłkarskich, czy rekordy Lewandowskiego. Nie interesują mnie, osiągi jakiegoś Murzyna z F1, który zmusza swoich kolegów do tego, aby klękali przed czarnymi i tylko za dziwny zbieg okoliczności można uznać śmierć ojca Witalija Petrowa, który wykpił pomysły Hamiltona, a inny rosyjski kierowca, Danił Kwiat, zasugerował mu, że klęka się przed Bogiem, przed matką i przed flagą narodową, wchodząc tym samym w ostry konflikt z Bambo.
Nie mam satysfakcji z wygranej Igi Świątek w wielkoszlemowym turnieju, ani z mistrzostwa świata Bartosza Zmarzlika.
Nie wynika to z jakiejś antypatii do poszczególnych sportowców, poza Hamiltonem może, ale z tego, że tym ludziom pozwolono utrzymać pracę, podczas gdy tak wielu innych pozbawia się prawa do pracy, wprowadzając w życie absurdalne przepisy w ekstremalny sposób zniewalające całe społeczeństwa.
Nie pozbawia się nas tylko prawa do pracy, bowiem zabiera się nam wszystko, co potocznie nazywamy swobodami obywatelskim, a upraszczając, wolnością.
Nie ma możliwości pójścia do kina, teatru, kawiarni, czy restauracji. Nie można zrobić sobie zakupów. Nie można odwiedzić grobów naszych najbliższych w dzień Wszystkich Świętych, tak przecież mocno wpisany w naszą chrześcijańską tradycję. Pozbawiono ludzi opieki medycznej, rezerwując ją na walkę z wyimaginowaną pandemią.
Zapowiedzi, że nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą inne, pozwalają mi przypuszczać, że będzie zakaz odwiedzania się w rodzinach, czyli że wigilijny stół zamienią nam w stypę, bo starzy rodzice, czy jeszcze starsi dziadkowie pozostaną w Wigilię sami.
Nie chcę wspominać o zrujnowaniu całej gospodarki w imię realizacji bolszewickiego interesu.
Jaką pociechą jest fakt, że nie dotyczy to tylko nas, Polaków?
Dla przykładu dodam, że w bieżącym roku Hiszpanię odwiedziło o 97% mniej turystów niż w roku ubiegłym, a jaką dziedziną jest turystyka w hiszpańskiej gospodarce? Podobne liczby dotyczą turystyki we Włoszech i Grecji.
Nie wszyscy jednak poddali się bolszewizmowi. Prezydent Putin w tym roku także dokonał rewolucji, ale podatkowej.
Podczas gdy u nas terroryzuje się społeczeństwo co raz to nowymi podatkami, mandatami i grzywnami, to Putin wprowadził jeden podatek dla wszystkich w wysokości 6,3% od dochodu.
Stuhr w "Seksmisji" miał rację, że na wschodzie musi być jakaś cywilizacja, bo ta łacińska to już tylko zamknięta karta historii.
   Mógłbym tak jeszcze długo, ale czy warto?
Dla wszystkich najważniejsze są igrzyska!


PS Poniżej zamieszczam link, pod którym można znaleźć przekazy w wersji "live" z europejskich kurortów i stolic. Wszystko to wygląda jakby ziemianie opuścili swoją planetę.

www.skylinewebcams.com

 
 

 

 
 

    

KOMENTARZE

 • Dziś
  Oglądałem wiadomości w TVP, gdybym oglądał je codziennie to pewnie po jakimś czasie bym zwariował.
  Za tekst oczywiście dałem 5*.
 • @Jan Twardowski
  Nic dodać tu nie mogę . Salute 5*.
 • @zbig71 22:21:17
  Ja zdążyłem się przyzwyczaić do tego co prezentują i co reprezentują sobą media głównego ścieku, ale jestem bliski obłędu z racji tego co się dzieje w Polsce i w Europie.
  Zwróciłem uwagę, że ludzie bardzo szybko przystosowali się do nowej rzeczywistości i do warunków jakie spowodowała bolszewicka rewolucja.
  Oprócz przyzwyczajenia jest jeszcze inny czynnik, który spędza mi sen z powiek. Otóż ludzie to zaakceptowali. Odnoszę wrażenie, że wielu ludziom ta sytuacja odpowiada.
  Uważam, że po dwóch latach utrzymania się pandemicznego terroru, nikt nie będzie pamiętał, że niegdyś istniało inne życie i że istniał człowiek, bo pokolenia, które pozbawione zostały edukacji to będą bezmózgowe masy podatne na wszystko, a nie ludzie. Zresztą już tak jest, bo zaorywanie edukacji nie trwa od wczoraj i jest to proces, który już się dokonał.
  Nie znajduję odpowiedzi na pytanie, co należy zrobić, aby społeczeństwa potrafiły się wyrwać z bolszewickiego jarzma?

  Pozdrawiam serdecznie!
 • @Repsol 22:24:58
  Cześć Amigo!
  Trochę mnie tu nie było, zapytam więc, jak Twoje zdrowie, bo trochę licho było.

  Pozdrawiam serdecznie!
 • 5*
  " Pan Duda natomiast nadal będzie palić chanukowe świeczki w oknach Pałacu Prezydenckiego miast świec adwentowych, niezależnie od tego, kto będzie rezydentem gabinetu owalnego."-

  - oczywiście, ale też i na pierwszym spotkaniu z nowym prezydentem SZ będzie mógł zapytać o bigos...
 • @JimA 07:56:29
  Niech już lepiej pyta o bigos, niż o macę :)

  Pozdrawiam!
 • @Jan Twardowski 08:00:00
  Pewnie, tylko i tak będzie to "macochistyczna" grypsera dla gawiedzi... :)
  Pozrdawiam
 • Ja zapytam z innej beczki:
  jakie jeszcze owoce muszą wydać na Ziemi dzieci Złego - aby w końcu owe dzieci Złego zostały rozpoznane po tychże owocach - przez ludzi stworzonych przez Boga?
  Wniosek?
  Czy ktoś - kto nie potrafi rozpoznać - ich po owocach - jest jeszcze człowiekiem?
 • @demonkracja 08:24:38
  Ta "beczka" nie jest aż tak bardzo inna.
  Jednym z celów bolszewickiej rewolucji zarówno tej w 1917 jak i dzisiejszej jest likwidacja kościoła z położeniem ogromnego nacisku na kościoły chrześcijańskie, czyli na KK i Cerkwi prawosławnej.
  Na gruncie rosyjskim bolszewicka zaraza nie znalazła stałej pożywki i dzisiaj Rosja jest państwem suwerennym i narodowym.
  Putin przywrócił Cerkwi należne jej miejsce w przestrzeni społecznej i nikogo nie dziwi w Rosji fakt, że Szojgu przed rozpoczęciem parady 9 maja czyni na piersi znak krzyża.
  Dlaczego się tak dzieje? Otóż Rosja pod panowaniem Putina odrzuciła globalizm, czyli, że hasło ,,proletariusze wszystkich krajów łączcie się", już dawno w Rosji przestało być aktualne. Fakt, że Rosja pozostała państwem zamkniętym, pozwolił jej na zachowanie człowieczeństwa. Nikt Rosjan nie pozbawił edukacji, której poziom w porównaniu z edukacją polską np. jest nieporównywalny i nikt w Rosji nie rzuca się Rejtanem w obronie ideologii gender na wyższych uczelniach, czyli ideologii Szatana, albo zła, jak kto woli.
  Polska niestety, niedbając o swoją tożsamość wchłonęła w siebie jak gąbka, wszystko to, co jest najgorsze, absorbując we wszystkie dziedziny życia społecznego najgorsze czynniki neobolszewizmu, poddając się bezkrytycznie globalizacji.
  Dehumanizacja społeczeństw to także jeden z celów bolszewickiej rewolucji i niestety, ale cel ten został osiągnięty w bardzo dużym, zatrważającym stopniu.
  Propaganda medialna, edukacyjna i rewolulucja kulturowa skutecznie zdehumanizowały społeczeństwa Europy i nie tylko Europy. Zatem odpowiem na Twoje pytanie, że ktoś, kto nie potrafi odróżnić dobra od zła, nie jest człowiekiem, a w najlepszym dlań przypadku jest idiotą, tak samo jak idiotą jest ten, kto nie potrafi odróżnić penisa od pochwy, czyli nie potrafi określić swojej płci?
  Żeby cokolwiek w Polsce zmienić, należy odrzucić globalizm, co w naszym przypadku zdaje się być niemożliwym.

  Pozdrawiam!
 • @Jan Twardowski 09:07:46
  Tak - to zło siane pełnymi garściami przez dzieci Złego bierze się obecnie stąd, iż ZŁO opanowało szkoły i uniwersytety - w imię starego wróbla na plewy nie nabierzesz.. Co roku mury tychże szkół i uniwersytetów opuszczają tabuny intelektualnych zombie - więc za jakiś czas rzędu dwudziestu lat - będzie tutaj pozamiatane.

  Pozdrawiam!
 • @demonkracja 09:30:42
  Bolszewia już nam pozamiatała. Przynpandemicznym terrorze nie trzeba dwóch dekad. Wystarczą dwa lata, a pamiętajmy, że niebawem minie rok.
 • @Jan Twardowski 07:49:22
  Powolutku się polepsza , może do wiosny się wygrzebię . Salute Amigo.
 • Żeby wygrać trzeba wiedzieć z kim się gra i przegrywa.
  To żydzi przejmują władzę nad światem. Jest to taka sama próba jak w XXw.

  Nie wygramy, bo nie mamy odwagi nazywać ich po imieniu. Żadne prawicowe, patriotyczne media w 'polsce' nie śmią nawet bałaknąć o żydach u władzy a Międlar jest silnie przestraszony po wizycie Mosadu u niego. I nadal nie wiadomo kim są żydzi w 'polsce'. Czy to mniejszość etniczna, narodowa? Co to jest za grupa, jeśli połowa posłów w Sejmie należy do grupy polsko-żydowskiej? Kto tam jest kim?

  W tej chwili Bąkiewicz mozolnie kombinuje jak wyjść z twarzą z odpuszczenia sobie MN i nie śmie powiedzieć dlaczego dziwki wrzeszczące na ulicach są chronione przez policję a nasz MN zostanie zagazowany.

  A uchodzi on właściwie za niemal ostoję polskości i patriotyzmu. Ba, Konfederacja uchodzi za ostoję demokracji. I nikt nie rozumie z czego wynika ich mazgułowatość*.

  I tak jak w przypadku sławnego KOR nikt nie śmie zajrzeć im w gacie bo polskich służb po prostu już nie ma a 'polska policja' biega po ulicach z emblematami z trupimi czaszkami.

  A właśnie JUDA wyraził radość z powstania FORT BIDEN!
 • @Jan Twardowski 09:37:35
  --------------
  "Bolszewia już nam pozamiatała. Przynpandemicznym terrorze nie trzeba dwóch dekad. Wystarczą dwa lata, a pamiętajmy, że niebawem minie rok."
  --------------
  Mówiąc o 20-tu latach mam na myśli pozamiatane w szarych komórkach ludzi, którzy będą tutaj żyć. To jest największa zbrodnia na ludziach i ich człowieczeństwie. Oni - podobnie -jak młode kobiety ostatnio domagają się skrobanek - będą na ulicach domagać się eutanazji - myśląc o wszystkich - tylko nie o siebie.
 • @hens 14:04:43
  To, że żydostwo przejmuje władzę na świecie, nie znaczy, iż mamy się ich bać jako naród. Ta szrańcza nadal jest w roli gościa na naszej ziemi, choć dzisiaj już nieproszonego.
  Jesteśmy u siebie i nie przeceniajmy żydostwa.
  Że żydostwo zasiada w rządzie i w sejmie, to też żadna tajemnica i wystarczy obejrzeć sobie relacje z gościnnych występów Knesetu w Krakowie.
  Zapytam, a kto wybrał ten sejm i ten rząd?
  Faktem jest, że dzisiaj trudno będzie nam wygrać, tym bardziej, że sytuację tożsamą z naszą mają także inne państwa europejskie.
  W Grecji wszedł przepis, że chcąc wyjść domu, należy poprzez SMS uzyskać zgodę komórki rządowej.
  Mam jednak nadzieję, że przy pomocy Boga uda się ocalić Europę, która stoi dzisiaj w obliczu zagłady.
  Nie należy wątpić w takich ludzi jak Bąkiewicz, a należy ich wspierać.
  Słyszałem, że w odpowiedzi na brednie Trzaskowskiego, że zgromadzenia spontaniczne (vide faszystowskie kurwiszony) nie zagrażają zdrowiu ogółu, ale te cykliczne już tak, Bąkiewicz odrzekł, iż w tym roku pójdziemy spontanicznie!
  Konfederacji też się nie czepiam, bo robią i tak wiele mając zaledwie 11 posłów, a myślę, że nasza w tym głową, aby było ich więcej.
  Z gaciową lustracją to dobry pomysł. Taki system weryfikacji zaoszczędziłby wielu rozczarowań.
  Juda to pryszcz tylko. Niezależnie kto wygra wybory w USA, to hamburgery w Polsce pozostaną, bo gdzie znajdą idiotów, którzy kryją wszystkie koszty utrzymania niemałej wszak hordy i jeszcze płacą?
  Żeby to zmienić, potrzebna jest zmiana w Polsce, a nie w USA.
  Na koniec jeszcze tylko dodam, iż w USA batalia się jeszcze nie skończyła i nie jest ostatecznie pewnym, że Bidet wygrał.

  Pozdrawiam!
 • @demonkracja 14:55:18
  Z domaganiem się eutanazji to masz rację. Ja chciałem powiedzieć, że już dzisiaj mamy społeczeństwo odmóżdżone, ale mam nadzieję, że jeszcze nie do końca zdehumanizowane.
 • @Jan Twardowski 15:22:01
  "a kto wybrał ten sejm i ten rząd?"

  I to właśnie jest problem, o którym napisałem. Nikt nie nazywa żydów żydami, więc biedne debilne janusze po 500 wybierają ich nie mając pojęcia kto zacz.

  A kto ma ich poinformować o 'korzeniach' tych parchów!? Dlaczego parchy robią za Polaków!? Dlaczego nie podlegają Kodeksowi Wyborczemu jako mniejszość, tak jak niemcy? Kim są w Sejmie, zwłaszcza w Parlamentarnej Grupie Polsko-Żydowskiej!?

  Tych ludzi należy wyodrębnić z naszej nacji! Polska to nie USA, gdzie każdy jest Amerykaninem! Polakiem jest tylko Polak!
 • @hens 16:12:31
  Proszę zdefiniować pojęcie Polak
 • @hens 16:12:31
  ,,Tych ludzi należy wyodrębnić z naszej nacji! Polska to nie USA, gdzie każdy jest Amerykaninem! Polakiem jest tylko Polak!"

  Pełna zgoda, ale czy masz jakiś pomysł na to, jak to zrobić?
 • @zbig71 16:15:56
  Polak nie może być ochrzczony kozikiem:)
 • @zbig71 16:15:56
  Bo co?
 • @Jan Twardowski 16:19:28
  Rzeczywiście, widząc nieporadność 'patriotów' w porównaniu z 'wrzeszczącymi macicami' może to być trudne.

  Należy zacząć oczywiście od ustawy o mniejszościach i od Kodeksu Wyborczego. I nie komunikować się poprzez tłitery czy pejsbuki.

  Sorry, opuszczam kompa, odezwę się za ok 2 godziny.
 • @Jan Twardowski 16:22:33
  No tak, chodziło mi o jakąś bardziej .....naukowa definicje
 • @hens 16:36:37
  Co co?
 • Bardzo dobrze
  Jako jeden z czytelników oceniam dobrze:

  Fajny ten artykuł, merytoryczny i ogólny , można by wiersz z niego ułożyć.

  Coś napiszę teraz od siebie i pewnie źle to zostanie odebrane :
  Bardzo dobrze że tak się dzieje, jak posiejesz tak zbierzesz..

  Wrócmy do transformacji lat 80/90 w Polsce, tak jak eunuchy intelektualne pozwoliły niczym pszczoły w ulu zebrać z pasieki miód przez pszczelarza w nadmiarze niezauwazalnie przez bandycką i prostacką prywatyzacje tak cały wypracowany PRL puścić z dymem, a bez dymu to nawet Hilter z powietrza nie potrafił - to musi być zaawansowana technologia i magia ,ale mimo wszystko nie tlumaczy intelektualnych eunuchów z jaskiń i spod lasu żyjących bez zasad i jaźni.

  Przez 30 lat była oficjalnie demokracja, trzeba było się jej domagać i samemu ją tworzyć, a nie biegać za dobrobytem i wyzyskiem by móc się lenić na czyjś koszt.

  Niewolnictwo jest było i będzie jak widać , jezeli czlowiek staje sie niezauwazalnie spoleczenstwem i systemem to można jak widać wszystko zatrzymać jak mechanizm pociągając wajchę do siebie i czerpać z tego korzyści.

  Obserwując bacznie minioną dekadę wiekszość wilków pseudo kapitalistycznych o zabarwieniu socjalistycznym poprzedniego ustroju jakby czuła że to jest 5 minut , które można wykorzystać zbijając "gorszą" resztę na boczny tor.

  Kto wie, w końcu nad wszystkim tajne slużby czuwają , kto miał dostać cynk ten dostał, a reszta z teorii ewolucji Darwina i Fabian Society miała dobry węch i wzrok.


  Wspaniała operacja zachodniego imperium wladzy wewnetrznej, obsypać swiat pieniadzem i wprowadzić cyfryzację tak żeby motorem napedowym i hamulcem gospodarczym, mogły być tylko liczby przez monopol na nie.

  Juz dawno Marks i jego poplecznicy Socjolodzy wspominali o wspolnotach/grupach wtórnych , załamanie gospodarcze nie musiałoby nastąpić , gdyby socjaliści nie przebrali się za kapitalistów..

  Ilu zjebów uwierzyło, że socjalizm jest kapitalizmem, a teraz zbierają plomby z betonu.


  Bardzo dobrze, najgorsze jest to, że gdybym miał wybór miedzy wspolczesnym spoleczeństwem mrówek a rockefellerem , wybrałbym jego i to jest straszne do jakiego poziomu dał się zniżyć wspolczesny pseudo czlowiek , przekształcając się w system wielkiej machiny ekonomicznej i politycznej.

  Pliki i foldery zostaną teraz posegregowane, cześć wyrzucona do śmieci , część uporządkowana i przyporządkowana - taki Eko-System Hybryd przypominającym coraz mniej czlowieka z przeszlosci.
 • Cywilizacja
  Stare rzymskie powiedzenie Ex oriente lux (Światło przychodzi ze wschodu) potwierdza i wskazuje wschód jako miejsce narodzin wspaniałych azjatyckich kultur, cywilizacji i jako źródło wielkich myśli i filozofii.
 • @zbig71 16:48:39
  A w encyklopedii nie ma?
 • @hens 16:41:58
  "Należy zacząć oczywiście od ustawy o mniejszościach i od Kodeksu Wyborczego"

  Status żydów w 'polsce' winien być precyzyjnie określony. Także poprzez pryzmat ich żądań i oczekiwań w końcu od kogo?

  Politycy żydowskiego pochodzenia mogą kandydować do Parlamentu tak jak wszystkie pozostałe mniejszości.

  Nie ma żadnego powodu, żeby ukrywać szlachetne pochodzenie dumnych synów Leviego, prawda!?

  A rozpocząć te procesy winni właśnie niezgułowaci Konfederaci i 'narodowcy'. Niestety, albo są to osoby totalnie zastrachane (prócz Brauna) albo są to pozoranci, tacy jak np. Świrski, co to utworzył lub jemu utworzono Redutę Dobrego Imienia, ale zapomniano zaznaczyć czyjego. Stąd wszystkie 'polskie' janusze sadzą, że to chodzi o ich dobre imię i mają się dobrze, bo przecież ktoś już robi to co oni robić powinni ale im się nie chce.
 • @hens 19:46:59
  To jeszcze raz, jeśli powinien być precyzyjnie określony, ten stattus Żydów, to jak zdefiniujesz Żydów?
  Czym się charakteryzują, jaki mają wygląd, co jedzą, co piją, gdzie można ich spotkać itd.

  Potrafisz ich wskazać i opisać?
 • @zbig71 20:38:40
  Status!

  Nikt nie musi określać niemca z mniejszości niemieckiej.
 • @hens 21:23:35
  A jak ktoś ma korzenie niemieckie, ale nie identyfikuje się z mniejszością niemiecką i czuje się Polakiem?
  To z Żydem nie może być podobnie?
 • @zbig71 21:37:15
  "A jak ktoś ma korzenie niemieckie, ale nie identyfikuje się z mniejszością niemiecką i czuje się Polakiem?"

  A co z Ormianinem, który identyfikuje się ze swoim ormianskim narodem, i którego rodzina mieszka w Polsce od stuleci? Albo Tatarem?
 • @zbig71 21:37:15
  Jeśli można było ustawowo określić kto zasługuje na Kartę Polaka, to można ustawowo określić kto zasługuje na dowolne inne Karty. I to koniec waszych żydłackich prowokacji bo tu nie miejsce na pisanie paragrafów.

  W ostateczności można skopiować ustawodawstwo izraelskie w zakresie określania kto wchodzi w skład narodu... eee... izraelskiego :))
 • @hens 22:15:53
  Waszych?
  Piszę tylko za siebie, wypij szklankę wody, to ochłoniesz.
 • @Pedant 21:45:37
  To samo. Mogączuć się Polakami. Ja tak uważam.
 • @zbig71 21:37:15
  Z żydem nie może być podobnie; bo pi....ony żyd kieruje się w swojej pasożytniczej egzystencji "moralnością talmudyczną", która to jest "im" wtłukiwama od dzieciństwa; co z kolei skutkuje tym ich umysłowym"zjebaniem" pod postacią przekonania o własnym wybraństwie. A to skutkuje czym widać.
  W innych "systemach abrachamicznych" działa to podobnie - jednak suma-sumarum zawszę na "ich" korzyść, (rola wiary jako takiej to jeszcze inny poemat).
  A jest jak jest, bo znamienitej reszcie - zamieszkującej tę planetę w pale sie nie mieści wynikająca z tego skala tej "ich" je..nej socjopatii.
  To nie są ludzie; to organizmy pasożytnicze stosujące od eonów społezną "mimikrę" - na naszą (ślepców) zgubę.
 • @radzioron 23:21:47
  Moralność talmudyczna to odpowiedzialność zbiorowa, którą pan stosuje.
  To dotyczy całej etyki sytuacyjnej, jaką stosują Żydzi(oczywiście nie wszyscy), więc byłoby dobrze, gdyby pan jej nie wyznawał.
  Pozdrawiam.
 • @zbig71 23:47:32
  Ze sk.......em nie wygra sie za pomocą "nadstawiania...". Tak może się wydawać tylko "wyznawcy" tych "ihnych" doktryn "moralnych". Dla tego właśnie - Ja tego nie "wyznaję" (tyko pan); Ja wiem co widzę - a to w przeciwieństwie do "wiary" - nazywa się "wiedzą".
  pozdrowił
  r
 • @zbig71 23:47:32
  "To dotyczy całej etyki sytuacyjnej, jaką stosują Żydzi(oczywiście nie wszyscy)"

  Znam różnych Żydów, i nie zauważyłem aby stosowali "talmudyczną etykę sytuacyjną" częściej niż Polacy.

  Więcej, tylko mniejsza część Żydów żyje według zasad religii swoich przodków. Najczęściej są niereligijni i niczym się nie różnią od niereligijnych Polakow, jedzą szynkę, obchodzą Boże Narodzenie i o Talmudzie nie mają pojęcia. Podobnie jak Polacy katolicy, nie znają Biblii.

  Zapewne przed wojną było inaczej, ale i tego nie jestem pewien.
 • @radzioron 23:58:23
  Nie wie pan, co akurat ja wyznaję.
  Z całym szacunkiem
 • @Pedant 00:02:24
  Niereligijni obchodzą Boże Narodzenie? Dobre.
  To prawda, że wielu Polaków stosuje etykę sytuacyjną, być może to pozostałości po Żydach?........
 • No..
  Śliczna wystawka i odrazu wdać kto jest kto ;)
  Bez urazy...
  ;)
  pozdrowił
 • @radzioron 02:24:29
  Kto jest kto? No śmiało......
 • @zbig71 00:57:46
  "Niereligijni obchodzą Boże Narodzenie? Dobre.
  To prawda, że wielu Polaków stosuje etykę sytuacyjną, być może to pozostałości po Żydach?........"

  To się nazywa projekcja cienia. Jeśli są u mnie jakieś wady, to nie moje, to przyszło od innego, to on jest źródłem, do niego one należą.

  Stąd złudzenie że go dobrze rozumiemy, bo widzimy w nim swój cień.

  Na kozła ofiarnego zwykle wybiera się obcego, takiego co którego nie aprobujemy, aby na niego złożyć swoje grzechy.
 • @all
  Panowie, nie ma co się sprzeczać o definicje i nie ma co nawzajem się podpuszczać.
  Lepiej wspólnie się zastanowić, co należy zrobić, aby przewidywania pana Wojtasa z jego ostatniego wpisu się ziściły i to jak najszybciej.
 • Równooośćć
  Naśladujmy najcwańszych.

  Jeśli można ostro rozgraniczać pomiędzy żydami a gojami, to róbmy to samo. A kim kto się czuje gie mnie obchodzi. Są debile, którzy czują się kobietą choć pomiędzy nogami dynda im zwis męski.

  Istotne jest kto kim jest realnie. Np. Kałczyńskiego* w 2015 mieliśmy za Herkulesa co miał oczyścić stajnię Augiasza. Tymczasem zasrał ja po sam dach.

  A 'czuje się' Polakiem i katolikiem, bo przecież został ochrzczony, tak zresztą jak bachory Michnika czy Morawiewa, a jego chrzestną była żydówa, też świeżo ochrzczona.

  Ot, taka hucpa, polish jokes.

  Więc przynajmniej w 'polsce' połóżmy temu kres.
 • @hens 13:21:18
  Ok, ale jak?
 • @Jan Twardowski 15:21:50
  A ten portal jest od czego?

  To kolejny gwizdek? Zawór bezpieczeństwa? Kto tu od lat publikuje swoje wypociny i czemu niby one mają służyć?

  A ty sam o czym tu pisałeś? Czekałeś na mnie i na moje recepty na wolność Polski?

  Wściekłe ku_wy, niezorganizowane, po prostu jednego wieczora wyszły na ulice i przez dwa tygodnie okupowały nasze miasta.

  Chcieć to móc, vide Piłsudski.

  A wy tu bredzicie jak Dmowski!

  Rzeczywistość, real, powstaje z czynu a nie z ględzenia!
 • @hens 16:19:59
  No widzisz, teraz wiem skąd te masy piłsudczyków rozganiających te kurwy.
 • @Jan Twardowski 16:44:05
  Udajesz, że nie rozumiesz prostego zdania, co? Bo boli, tak!?

  Czy naprawdę nie rozumiesz?

  Jak by nie było kończę tę rozmowę, bo widzę że nie ma rozmówców.
 • @hens 17:46:07
  Jedyne co mnie boli, zostało opisane w notce.
  Ja doskonale rozumiem. Wyjeżdżasz mi z Piłsudskim, jakby to jakiś autorytet miał być dla mnie. To PiSiory uchodzą za kontynuatorów sanacji, a te nawet policji nie potrafiły zorganizować gdy feminazistki demolowały kościoły, a taki Bąkiewicz potrafił.
  Sugerujesz, aby w Polsce położyć kres żydokomunie. Ja nie wiem jak tego dokonać, zatem zapytałem, co sugerujesz, a Ty strzelasz focha jak jakaś ciota, i wspominasz jeszcze, że przy pomocy tego portalu można tego dokonać.
  Ogarnij się chłopie!
 • @Jan Twardowski 19:25:35
  PiSiory UCHODZĄ za kontynuatorów i w ogóle za polski rząd tak samo jak ty tu chcesz uchodzić za jakiś autorytet z polskim rodowodem a wszystko co robisz to siejesz defetyzm, apatię i "drugi policzek".

  "a taki Bąkiewicz potrafił"

  Co potrafił, potrafił zorganizować policję? Właśnie ma szamotaninę pępka z MN!

  "Ja nie wiem jak tego dokonać"

  A zgrywasz się jakbyś coś wiedział!
 • @hens 12:37:11
  Pomogę Ci w zakończeniu rozmowy z uwagi na brak rozmówców :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031